Наверх
Меню
Меню
Событие
12/12
Документальний проект "Схід. Фрагменти", галерея Ботега, 12 - 14 грудня
Bottega Gallery 1.jpg
Bottega Gallery 1.jpg

Документальний проект "Схід. Фрагменти", галерея Ботега, 12 - 14 грудня

Зроблені волонтерами, під час поїздок до зони бойових дій, фотографії не демонструють руйнівну силу війни, а лише наштовхують на роздуми про  матеріальні та моральні цінності.

Неодноразово волонтери , разом з куратором соціального проекту «Схід. Фрагменти.» Тетяною Шатц, під час поїздок в зону бойових дій ставили собі запитання: «Що відчуває людина, яка захищає мільйони інших? Про що мріє? Що надає їй сил, змушує  не здаватись? Незламність характеру? Жага до перемоги?»

Ризикуючи своїм життям, заради українського народу,борються відстоюючи кордони рідної землі…

Багато місяців солдати не бачать рідних і перебуваючи поза зоною досяжності, не чують теплі слова, які в умовах війни набувають зовсім іншого сенсу.

Беручи до рук листи, що привозять волонтери, радіють як діти.Вчитуються у рядки, а з очей, наповнених сміливістю, глибиною та втомою, течуть сльози….

Захисники вірять, що поклавши до кишені  бронежилету згорнений в кілька разів аркуш паперу з теплими словами, захищають себе від смертоносної кулі.

Метою соціального проекту «Схід. Фрагменти» є залучення великої кількості українців до моральної підтримки Захисників, котрі перебувають у зоні бойових дій. Задля цього Організатори акції, в рамках проекту збирають листи та дитячі малюнки, щоб потім відвезти та передати їх військовим на передову.

Можливо зафіксована на фотографіях реальність, через руйнівну силу війни, більше не існує. Але теплі, сповнені любов’ю, та словами подяки листи, стануть важливими фрагментами, що повністю вкриють стіни галерейного простору, демонструючи єдність українського народу, а згодом  нададуть Захисникам сили і назавжди залишаться в серцях. 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **