Наверх
Меню
Меню
Новость
10/12
Презентація проекта "Золотий Птах", фотовиставка "Зірки в вишиванці", аукціон Чарівних Вишиванок від Людмили Бушинської
Ruta 22.jpg
Ruta 22.jpg
Ruta 1.jpg
Ruta 1.jpg
Ruta 6.jpg
Ruta 6.jpg
Ruta 7.jpg
Ruta 7.jpg
Ruta 9.jpg
Ruta 9.jpg
Ruta 12.jpg
Ruta 12.jpg
Ruta 15.jpg
Ruta 15.jpg
Ruta 17.jpg
Ruta 17.jpg
Ruta 22.jpg
Ruta 1.jpg
Ruta 6.jpg
Ruta 7.jpg
Ruta 9.jpg
Ruta 12.jpg
Ruta 15.jpg
Ruta 17.jpg

Презентація проекта "Золотий Птах", фотовиставка "Зірки в вишиванці", аукціон Чарівних Вишиванок від Людмили Бушинської

Підготовка до проведення пісенного фестивалю для дітей та молоді з обмеженими можливостями «Золотий Птах» впевнено крокує далі. Після вдало проведеного аукціону вишиванок з колекції «Чарівна Вишиванка» від Людмили Бушинської у Вінниці, наступна подія відбулась у Києві. 9 грудня в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулася презентація проекта "Золотий Птах", фотовиставка "Зірки в вишиванці", а також було проведено аукціон Чарівних Вишиванок від Людмили Бушинської. Кошти з аукціонів «Чарівної вишиванки», що проходять містами України, стануть першим внеском для започаткованого Всеукраїнського музичного фестивалю-конкурсу «Золотий птах» для дітей та молоді з обмеженими можливостями. Мета фестивалю-конкурсу – реалізація музичних талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями. 

Іноземним партнером фестивалю-конкурсу «Золотий птах» виступив Фонд ініціатив для людей з обмеженими можливостями «Pro Omnibus» (Республіка Польща), який проводить щорічний музичний фестиваль для молоді з обмеженими можливостями «Чехочинські творчі зустрічі», а також готовий прийняти переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу.

До проекту приєднались відомі українці. Вишиванку на собі перевірили: боксер В'ячеслав Узелков, скульптор Олег Пінчук, дизайнер Володимир Подолян, соліст гурту «TIK» Віктор Бронюк, співачка Ірина Швець, красуня Ярослава Куряча, акторка та телеведуча Тала Калатай, співачка Анастасія Приходько, лідер гурту «Haydamaky» Олександр Ярмола, красуня Ольга Стороженко та багато інших. Автор фото: Заслужений художник України та відомий фотограф Володимир Козюк.

Український одяг сьогодні має відродитись. Але це повинно бути не суто сувенірна продукція, яку купують тільки заможні іноземці. Український одяг треба повернути пересічнім українцям і надати можливість використовувати його як в повсякденному житті, так і на святкових та урочистих заходах.

Щоб впоратись з таким завданням – потрібно не тільки відтворити найкращі зразки класичного одягу, та адаптувати його до потреб сьогодення. Треба бути українцем в душі, жити і працювати серед пересічних українців, знати їх потреби  та побажання. Такою є дизайнер Людмила Бушинська, яка вже більше 15 років працює на українському ринку, пропонуючи співвітчизникам найкращі зразки класичного та сучасного одягу.

Зібравши увесь свій досвід в створенні і виробництві одягу, та взявши до уваги традиції українського народного промислу, дизайнер Людмила Бушинська розробила національну торгову марку одягу, яка отримала співучу  українську  назву  «RUTA».

Перший такий благодійний аукціон  відбувся у вінницькій галереї "Інтер Шик" 20 листопада. Тоді організаторка аукціону розповіла про мету проведення таких заходів: "Ми плануємо провести аукціони по збору коштів не тільки у Вінниці, а й в інших містах України, - пояснює дизайнер. - У нашому місті ми представляємо 7 арт-витворів, виручені кошти стануть стартом для організації фестивалю "Золотий птах". Цей проект розпочався з фотосесій Володимира Козюка, який створив цілу серію світлин відомих людей у білих вишиванках. Останнім часом вишиванки мого бренду розкуповують дуже швидко, проте мені ці гроші здаються не цілком заслуженими, тому я вирішила спрямувати їх на благодійність. Зараз усі допомагають коштами бійцям із зони АТО, але я вирішила допомогти дітям".

На відкритті зустрічі перд початком благодійного аукціону в Києві Людмила Бушинська розповіла,  що робота над цими вишиванками далась дуже складно. Вишивка узору робилась ниткою, виробленою в Італії, причому колір нитки змінюється в залежності від освітленні і навіть від особи, яка одягає таку вишиванку. Технічно процес вишивки такою ниткою проходив дуже важко – рвалися нитки, ламалися голки, але наші майстрині були наполегливими. Було зроблено приблизно 40 вишиванок, які на цей час являються унікальними – вже припинено виробництво таких ниток і повторити такі візерунки вже неможливо. 

комментарии
ТОП Новость
29/10

Art People.Space приглашает прослушать онлайн-курс "Современное искусство: как понимать и разбираться?​" Онлайн-курс посвящен двенадцати главным художникам, скульпторам и фотографам современности, ...

18/10

8 жовтня в галереї Ornament Art Space відбулась презентація виставки живопису Вікторії Адкозалової під назвою "Fragile", що в перекладі означає "крихкість". На виставці представлені ...

Календарь
20/10

З 20 жовтня по 3 листопада в ЦСМ «Білий Світ» відбудеться персональна виставка художника Євгена Лісняка. Її тема – сполучення повсякденного буття з яскравою діджитальною реальністю і ...

20/10

20 жовтня 2020 року в Музеї міста Києва відкривається нова персональна виставка «МУЗИКА» київської художниці, члена Національної спілки художників України, Ірини Акімової.   Живопис ...

20/10

Art People. Space приглашает на встречу с известным арт-финансистом и профессиональным управленцем культурными проектами, консультантом по инвестированию и управлению предметами искусства - Денисом ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **