Наверх
Меню
Меню
Новость
19/01
Виставка жіночих портретів від художниці Тетяни Черевань "Жінка Берегиня"
inart 5.jpg
inart 5.jpg

Виставка жіночих портретів від художниці Тетяни Черевань "Жінка Берегиня"

В Києві 16 січня 2015 року в галереї "Майстерня"(адреса: Київ, вул. Артема 1-5, Будинок Художника, 2-й поверх) відкрилась персональна виставка  художниці Тетяни Черевань "Жінка Берегиня".

 

Галина Браиловская и Татьяна Черевань

Сьогодення як ніколи вимагає він нас документування. Інформаційний простір пересичений фотографіями наших воїнів та війни загалом. А ця серія робіт від Тетяни Черевань - своєрідний документ про тих, хто не лише чекає, але й робить все, що у жіночій силі, щоб хлопці повернулись з війни додому.
Абстрактне донині слово берегиня у нашому сьогоденні набуло цілком конкретних імен. Зараз воно найчастіше замінюється словом волонтер, але в історію ці жінки увійдуть саме як Берегині. І не тільки солдатського життя, але й самої України.

 Художниця вдало поєднала у своїх роботах олівець — як інструмент строгої документальності, та сучасні кольорові засоби — як засіб надати портретам романтизму та декоративності, які і перетворюють конкретну жінку на загальний історичний символ.

Зараз наша країна переживає важкий час, вся відповідальність, весь тягар воєнного часу ліг на чоловіків. Але жінки виконують не менш вагому справу  для нашої перемоги. Жінка — це завжди оберіг.

 Тетяна Черевань : "У кожного з нас є своя заступниця: мама, бабуся, відома творча особистість. У народу є свої заступниці, до яких подумки ми звертаємося, шукаючи ради в їхній творчості, життєвому шляху. Героїні мого проекту — це жінки, які свій авторитет завоювали словом і ділом, самовіданним служінням своєму народові і залишили свій слід у творчості, політиці, волонтерській роботі або простов любові до свого єдиного чоловіка.
Поки у нашого народу є такі героїні, як Леся Українка, Марія Приймаченко або, скажімо, такі жінки, як мама моєї подруги, яка віддає життя медицині, — ми непереможні, наше життя не зупиниться.

 ...Я завжди любила малювати жінок, але раніше для мене була важлива графічність жіночої фігури. Зараз я хочу вивчати силу жіночого духу, силу, яка дозволяє жінці бути життям як таким. Якщо раніше квіти, якими я оточувала своїх героїнь — це було продовження зовнішніх жіночих форм, це був символ еротики, то квіти в серії нових робіт — це вже національний символ. Вінок — це не тільки символ незамужності, це символ внутрішньої свободи, яка в цілому притаманна нашому народу".

 Тетяна Черевань народилася в м.Черкаси у 1975 р. Закінчила Черкаський художньо-технічний коледж і Державний бізнес-коледж, спеціальність — дизайнер.

Брала приватні уроки у талановитих художників: Мельника Ю. М., Нестерова В. Д., Афоніна В. О., Гладун О. Д., заслуженого художника України Клименка В. І.

З 1999 року бере активну участь у виставках в Україні. Провела виставки своїх робіт в Англії, Німеччині, США, Росії, Франції.


Живе і працює в м. Черкаси.

Виставка діє з 16.01.2015 - 6.02.2015.

 

                                                                                                                   Издательский партнер портала In Art - Остап Ханко

комментарии
ТОП Новость
18/10

Галерея «АВС-арт» запрошує на виставку ПЕТРО АНТИП, МИКОЛА БІРЮЧИНСЬКИЙ «ЛАТИР-КАМІНЬ» Живопис, скульптура 15 жовтня – 2 листопада 2019 Виставка живопису ...

18/10

Український батик 17 жовтня у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкрилась ретроспективна виставка українського батика з колекції НМУНДМ. Вперше широкий ...

Календарь
22/10

Мистецька галерея Гері Боумена запрошує на відкриття виставки Володимири Ганкевич. Феномен Володимири Ганкевич відбувся на мистецькій арені Львова вже давно. Неодноразова ...

23/10

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє  EXIT Владислава Шерешевського   Міська людина, що опинилася на природі, гостро відчуває свою чужерідність ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **