Наверх
Меню
Меню
Событие
19/02
Виставка Костянтина Копосова у рамках соціального проекту «Буде Українське..» в міжнародному аеропорту Бориспіль
in art3.jpg
in art3.jpg

Виставка Костянтина Копосова у рамках соціального проекту «Буде Українське..» в міжнародному аеропорту Бориспіль

19 лютого в міжнародному аеропорту "Бориспіль", у найпотужнішим в Україні пасажирському терміналі «D», відбудеться відкриття персональної виставки молодого художника Костянтина Копосова у рамках соціального проекту «Буде Українське..» 

Проект «Буде Українське» вміщує в собі поєднання двох художніх серій митця «Українське актуальне село» та «Солодке повітря»,та є унікальною можливістю ознайомитись з художніми образами села, заміської архітектури, мальовничими крайовидами у новій актуальній художній інтерпретації. Виставка художніх робіт є соціальним проектом,який спрямован на духовний та культурний розвиток суспільства, підняття рівня патріотизму, свідомості громадян у період становлення нації, пробудження шанобливого ставлення до рідної землі. 

 

Робота "За пивом!" , холст, акрилові фарби, 150х90, 2011 рік, з серії "Актуальне Україньске Село".

Саме ці горді почуття ми хочемо передати також і іноземним гостям. Нам є чим пишатись, і ми заявляємо, що українське - є, і підтверджуємо цим проектом, що українське - БУДЕ!

Костянтин Копосов з 2008-го року має досвід участі і перемог у міжнародних та вітчизняних виставках, конкурсах, фестивалях (Німеччина, Туреччина, Болгарія, Санкт- Петербург). У 2012 

г- авторська виставка «Масив», Галерея «Мистецький простір 365». 

З 2012 року брав участь у багатьох проектах, організованих Фондом розвитку та підтримки молодого мистецтва України Слави Фролової. Його роботи виставлялися в Музеї «Духовні скарби України», Мистецькому Арсеналі, Інституті проблем сучасного мистецтва (Modern Art Research Institute of the National Academy of Arts of Ukraine), галереях АРТ-ПІКНІКА СлавиФролової, в галереї «Evartspace» (Женева). Брав участь у Гогольfest 2013-2014. 2014 рік - персональна виставка в музеї «Духовні Скарби України».

 

Виставка Костянтина Копосова в музеї "Духовні скарби України"

2014 рік - участь у аукціонах "Золотое Сечение" та "Дукат".

Дати проведення: 

19 січня - відкриття для пресси

Місце проведення: 

Міжнародний аеропорт "Бориспіль", термінал D, третій поверх, зона реєстрації на міжнародні рейси. 

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є найбільшим і найпотужнішим в Україні. Він забезпечує близько 65% авіаційних пасажирських перевезень України, і щороку обслуговує понад 8 млн. пасажирів.

Пасажирський термінал «D»

Відкритий у 2012 році найпотужніший в Україні пасажирський термінал «D» є логічним розвитком інфраструктури Аеропорту, який виводить його на принципово новий рівень кількості та якості авіаперевезень.

комментарии
Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **