Наверх
Меню
Меню
Событие
26/02
Щербенко Арт Центр та «Видавництво Анетти Антоненко» представляють літературно-мистецьку акцію «Остання проповідь понтиїзму»
in art6.png
in art6.png

Щербенко Арт Центр та «Видавництво Анетти Антоненко» представляють літературно-мистецьку акцію «Остання проповідь понтиїзму»

26 лютого о 19.00 в Щербенко Арт Центрі відбудеться літературно-мистецька акція «Остання проповідь понтиїзму».

 

Акція складатиметься з кількох частин, які представлять незвичний погляд на тексти збірки «Понтиїзм» Олександра Михеда та дадуть можливість першого знайомства з новим романом «АСТРА», який виходить друком у «Видавництві Анетти Антоненко».

В акції беруть участь актор театру «ДАХ» Роман Ясіновський; кінорежисер, переможець міжнародного кінофестивалю «Молодість» Олександр Ратій; письменник, культуролог Олександр Михед.

«Астра» – динамічний психотрилер Олександра Михеда, який торкається найглибших страхів людської свідомості. Весь світ, який ти знаєш і любиш, – це умовність. В основі світобудови – суспільний договір, який направду є лишень брехливим пактом про ненапад. Головний герой роману авантюрник Віктор Варецький отримує запрошення відвідати семінар «Астра» в загадковій місцині в Карпатах. І це змінює все його життя.

Акція пройде в рамках виставки «Ресентимент», що триватиме до 28 лютого 2015 р.

 

«Видавництво Анетти Антоненко» – засновано Анеттою Антоненко, колишнім співзасновником та директором ТОВ «Кальварія», яке вона незмінно очолювала з 1995 до 2014 року. Серед знакових видань: Хуліо Кортасар «Поза часом», Алан Бадью «Століття», Октавіо Пас «Лабірінт самотності»,  Opacio Кіроґа «Казки сельви». Серед авторів: Любко Дереш, Євгенія Кононенко, Ерік-Емманюель Шмітт.

Сайт видавництва: www.anetta-publishers.com

 

Щербенко Арт Центр заснований галеристкою і кураторкою Мариною Щербенко. Завдання центру – створення можливостей для діалогу між представниками світу мистецтва і широкою аудиторією. Центр займається виставковою діяльністю, а також є виступає майданчиком для проведення лекцій, круглих столів, майстер-класів з провідними майстрами сучасного мистецтва України та інших країн світу.

www.shcherbenkoartcentre.com

комментарии
Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **