Наверх
Меню
Меню
Новость
10/03
Проект Юрія Мусатова «Еволюція хмари» в рамках Великого Скульптурного Салону 2015
in art 2.jpg
in art 2.jpg

Проект Юрія Мусатова «Еволюція хмари» в рамках Великого Скульптурного Салону 2015

З 5 по 15 березня в Мистецькому Арсеналі проходить презентація концептуального проекту Юрія Мусатова «Еволюція хмари» в рамках Великого Скульптурного Салону 2015.

Організатор – благодійний фонд Sky Art Foundation.

 

Ідея серії об’єктів різних за розмірами та конфігураціями керамічних хмар, що увійшли до трьохрічного циклу “Clouds”, полягає у накладанні сенсуалізму та раціоналізму прочитання образу. Образ хмари як чогось мрійливого, ефемерного, часто тривожного, трансформується в асоціацію з “хмарними технологіями”.

Свої перші “Хмари” Юрій Мусатов створював надихаючись природним, протиставляючи його технологічному. Еволюцію ми спостерігаємо в останніх роботах серії, де “хмари” “розпадаються” у просторі. Втіливши образ вивільнення вітальної форми з геометричної, автор підсилює першочергову ідею футуристичності. Пройшовши своєрідний еволюційний шлях боротьби природного і механічного, живого та штучного, хмари у небі та іконки на десктопі, Мусатов зумів поєднати всі ці прояви в образі, де цілісність єдиного тримається на силі внутрішньої боротьби.

 

Юрій Мусатов переосмислює традиційні форми роботи з керамікою. Його твори існують поза межами звичних категорій чи видів мистецтва: станкова скульптура, інтер’єрна кераміка. Ілюзорність сучасного світу у Мусатова представлена в примарних та хитких конструкціях, тонкому, немов мереживному переплетенні керамічних частин.

Кераміка Юрія Мусатова – інтелектуальна. У його творах виявляється індивідуальність, неординарне бачення властивостей матеріалу, новаторське застосування технологій і технік,  синтетичність простору і самого арт-об’єкту.

 

Роботи із циклу “Clouds” (2012 – 2015 рр.) вперше презентуються в такому об’ємі в концептуальному проекті “Еволюція хмари” і демонструють трансформацію форми,  кольору, сенсу та філософського бачення автора.

 

 

Місце: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 10-12

Дата: 5 – 15 березня 2015

 

Організатор: благодійний фонд Sky Art Foundation

 

Юрій Мусатов

Євген Нищук

Тетяна Шатц, Роман Протопопов, Юлія Островська

Юлія Островська і Галина Браиловська

Ігор Абрамович

Гія Міміношвілі

 

комментарии
ТОП Новость
16/05

Минулого року було проведено восьмий конкурс для молодих українських художників та художниць (МУХі), який супроводжувався паралельною програмою, форумом – Середовище. В рамках форуму команда ...

25/04

23 квітня 2022 року на 59-ій Венеційській бієнале сучасного мистецтва в Українському павільйоні було представлено мистецький проєкт «Фонтан виснаження. Висока вода».   Проєкт "Фонтан ...

Календарь
20/05

ЦСМ "Білий Світ" повертається до виконання своїх планів, перерваних війною. 20 травня у ньому відкриється довгоочікувана виставка левкасних мініатюр – художніх робіт, створених учасниками ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **