Наверх
Меню
Меню
Новость
23/03
Мода по-українськи: картини на паперовому одязі #NEXTSTEP
in art 13.jpg
in art 13.jpg

Мода по-українськи: картини на паперовому одязі #NEXTSTEP

21 березня у «Мистецькому Арсеналі» художники Михайло Деяк, Віктор Дейсун, Серж Паєт та В'ячеслав Малина розписали паперові піджаки від  дизайнера Сержа Смоліна

 

                         

                          Кураторами заходу стали Максим  і Юлія Волошини, власники галереї «Мистецька збірка». Акція відбулася у рамках Ukrainian Fashion Week.  Всі гості «Мистецького Арсеналу» могли спостерігати за працею художників. Оганізатори задумали акцію, щоб продемонструвати безпосередній зв'язок мистецтва і високої моди. 

                          Чотири художники розписували у власному стилі паперові піджаки від дизайнера Сержа Смоліна. Художник Михайло Деяк створив на одязі свої «фірмові» стільці, Віктор Дейсун – різнокольорову абстракцію. В’ячелав Малина розписав піджак під камуфляж та водночас зробив його схожим на коштовний камінь, а Серж Паєт створив сучасну витинанку.

                          Одяг з паперу винайшов дизайнер Серж Смолін, засновник бренду IDoL. Для своїх моделей дизайнер використовує цупкий і одночасно гнучкий папір, спеціальна обробка якого лишається у секреті. Смолін стверджує, що після акції отримав ряд замовлень на арт-одяг. Тепер дизайнер планує випустити у співпраці з художниками цілу арт-колекцію, кожна річ з якої буде унікальним мистецьким шедевром.

 

                          Максим Волошин, власник галереї «Мистецька збірка»: «Тепер мій піджак від Сержа Смоліна став справжнім витвором мистецтва. Його справедливо можна назвати найоригінальнішою річчю у моєму гардеробі. Впевненний такі речі – це мода майбутнього».

                          Михайло Деяк, художник: «Цей проект зацікавив мене тим, що сутність проекту – це інтеграція мистецтва в маси. Чому витвори мистецтва мають бути лише  в музеях?  Мистецтво можна і треба інтегрувати в суспільство, адже коли мистецтво буде навколо нас, з нами , то і ми станемо іншими, ми будемо цікаві та неординарні, і зможемо в свою чергу запропонувати іншим щось цікаве. Мистецтво навколо нас, мистецтво – це ми!».

 

                          Віктор Дейсун, художник: «Я з радістю погодився взяти участь в цьому незвичайному проекті. До останнього моменту сам не знав що саме буду малювати – бажав, щоб процес написання був повним експромтом та несподіванкою. Хід малюнку мені підказала сама форма піджака – витончена елегантна... Я впевнений, що  така співпраця виллється не тільки в колекцію арт-одягу, але й в мегапопулярний модний тренд».

 

                          Серж Паєт, художник: «Я створив цей арт об'єкт, за мотивами саду Клода Моне і його резиденції в Живерні. Це казкове місце, яке залишається у спогадах на все життя. Одні квіти змінюють інші, все цвіте і пахне, як в раю. Цей принцип я увічнив на своїй роботі поєднуючи такі техніки, як витинанку та орігамі».

 

комментарии
ТОП Новость
12/06

Art People.Space приглашает прослушать онлайн-курс лекций, посвященных модерну.  Модерн - один из самых изысканных стилей Европы. Друзья, мы совершим с вами увлекательное путешествие ...

03/06

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-курс лекций, посвященный сюрреализму. Почему Сюрреализм для нас так притягателен? Яркие образы, сумасбродные идеи, и главное в этих картинах ...

Календарь
27/05

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-лекцию, посвященную прекрасному миру искусства эпохи Ренессанса. Мы познакомимся с творчеством одних из крупнейших мастеров эпохи Северного ...

29/05

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-лекцию, посвященную американскому модерну, и его герою – Луису Комфорту Тиффани. Его произведения - это разнообразие красок, которое застыло ...

30/05

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-лекцию, посвященную творческому и любовному союзу известных скульпторов - Огюста Родена и Камиллы Клодель. «Мир будет счастлив только ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **