Наверх
Меню
Меню
Событие
20/04
Відкриття персональної виставки молодої української художниці Марії Прошковської «Kathmandu-Ubud-Kryvorivnya».
in art 1.jpg
in art 1.jpg

Відкриття персональної виставки молодої української художниці Марії Прошковської «Kathmandu-Ubud-Kryvorivnya».

У понеділок, 20 квітня, у залі з роялем арт-кав'ярні «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, 2й поверх «Дзиґи») відбудеться відкриття персональної виставки молодої української художниці Марії Прошковської «Kathmandu-Ubud-Kryvorivnya».


виставкивиставка художниці Марії Прошковської «Kathmandu-Ubud-Kryvorivnya»

 Участь у відкритті візьме гурт «Курбаси». Початок – о 19:00. Вхід – вільний.

За словами організаторів, на виставці будуть представлені роботи, виконані олією на полотні, створені під враженням від подорожей художниці Непалом, Південно-Східною Азією та рідними українськими Карпатами.

«Яскраві кольори, експресивна техніка виконання, любов до гір, до справжнього життя серед сходів та заходів сонця, серед високих дерев і щирих людей, містичні вірування, традиції – це те, що об'єднує мої картини» - каже художниця Марія Прошковська.

«Kathmandu-Ubud-Kryvorivnya» – це спроба зрозуміти таємничу душу гір, вклонитися їх силі і повернутися туди знов.

комментарии
Календарь
26/09

Галерея Portal 11 презентує виставку живопису Івана Турецького «Невідомість кличе» 26.09.2020 - 18.10.2020 Назва виставки «Невідомість кличе» співвідносна з життєвою ...

26/09

26 вересня у новому арт-просторі Imagine Point буде відкрито виставку «Granny. Світ», продовження кураторського проекту Олексія Малих «Ти не Я». Олена Придувалова демонструє ...

27/09

27 вересня в галереї «Митець» відкривається виставка «ФРАГМЕНТИ». На виставці «Фрагменти» експонуються роботи трьох художників - Анни Миронової, Юрія Пшеничного і ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **