Наверх
Меню
Меню
Событие
21/04
Відкриття нового проекту «Єдиний простір» в Українському дому в Києві
in art.jpg
in art.jpg

Відкриття нового проекту «Єдиний простір» в Українському дому в Києві

Проект «Єдиний простір» є продовженням художніх виставок European Art Week та Ukrainian Art Week, під егідою котрих було проведено вже більше кількох десятків виставок в Україні, Італії, Німеччині, Польщі та інших європейських країн.

 

Метою проекту «Єдиний простір»  є поглибити інтеграцію української та західноєвропейської культур. Це крок у сторону формування якісно нового мистецтва, як для України, так і для Європи. Розпочинається проект з двох виставок концептуального мистецтва «Рушійна сила» та «Стіна».  На виставках представлені роботи кращих митців України та Італії. Загалом представлено більше 100 робіт.

 

Ознайомитись з роботами та оцінити багатогранність сучасного Українського та Італійського мистецтва, побачити твори відомих митців і відкрити для себе нові імена мають змогу всі бажаючі. Протягом роботи виставки будуть проходити зустрічі та диспути з митцями.

 

Кошти виручені з продажу творів митців підуть на благодійність.

 

Виставки будуть діяти з 21 квітня по 3 травня в Українському домі на Європейській площі. Урочисте відкриття відбудеться 21 квітня о 17.00. В період з 22 квітня по 3 травня виставка діятиме з 11.00 до 19.00.

 

У програмі відкриття:
- Слово від почесних гостей Італійської делегації Giugliano Ottaviani, представників Італійського інституту культури Італії в Україні, Посольства Італії в Україні, Київської міської адміністрації, Національної спілки художників України, Міністерства культури України, адміністрації Українського Дому;
- Представлення та освячення ікони пам’яті загиблих за єдність України від української діаспори в Італії;
- Спілкування з митцями України та Італії;
- Перфоманс від Giugliano Ottaviani;
- Знайомство з виставковими роботами;
 

Вхід в день відкриття вільний.

комментарии
Календарь
21/02

Мистецтво взаємодії: на бізнес-форумі Level Up Ukraine 2020 митці візуалізують бачення кооперації бізнеса, влади та суспільства   21 лютого у КВЦ «Парковий» пройде щорічний бізнес-форум ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **