Наверх
Меню
Меню

Мои лоты

Ольга Самойленко

Рейтинг:
(12)
Рейтинг по сделкам:
+0 -0
Дата рождения
07/09/1995
Регион:
Украина, Дніпро
Все лоты пользователя
Подписаться
Тип записи
Категории
Дата публикации
Тег

Запрошуємо до участі в серії резиденцій, що відбудуться в місті Дніпро на базі Галереї Артсвіт. Для нашої інституції важливий розвиток, підтримка і залучення митців задля довготривалої співпраці, а також привернення уваги суспільства до культурних подій і реформування соціального середовища.  Формат резиденції дозволяє через обмін досвідом, взаємодію місцевих учасників і учасників з інших регіонів, підтримку кураторів з міжнародним досвідом отримати поштовх для розвитку неформальної альтернативної освіти в місті. Шляхом залучення зовнішніх учасників і кураторів, ми хочемо під новим кутом подивитися на власну локальну спадщину і спробувати спрогнозувати майбутні шляхи розвитку для культурного сектору міста.  Програма складається з трьох напрямків:  - дослідницькі практики, кураторка Аліса Олєва (Великобританія/Росія), дати проведення — 18-24.08;  - перформанс, куратор Вальдемар Татарчук (Польща), дати проведення — 7-13.09;  - візуальне мистецтво, куратори Єгор Анцигін і Люся Іванова (Україна), дати проведення — 30.09-13.10. Усі учасники і учасниці будуть забезпечені супроводом куратора або кураторки, місцем для роботи і невеликими видатками на матеріали. Учасникам з інших міст покриваються витрати на проїзд (до 800 грн в обидві сторони) та проживання. За результатами резиденцій буде створена групова виставка в просторі галереї Артсвіт, частина робіт може бути розміщена в міському просторі. Щоб взяти участь заповніть анкету https://forms.gle/vP3z8ee8V8ccVtoW6. Останній термін подачі заявки 11 серпня. Відбір здійснюється кураторами напрямку з консультаціями команди Артсвіт. Резиденція реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.    

Фестиваль сучасного мистецтва та музики «Конструкція» вже вшосте відбудеться у місті Дніпро. Цьогорічний фестиваль створюється у колаборації з міжнародними партнерами – фестивалем комп'ютерного мистецтва CYNETART з Дрездена та платформою інноваційної музики та аудіовізуального мистецтва в Європі SHAPE. Цього року ми запрошуємо учасників із Чехії, Великобританії, США, Франції, Німеччини, Японії, Австрії, В'єтнаму та України. Три дні сучасного мистецтва, концертів, перформансів, лекцій, освітніх воркшопів та вечірок. Спільна програма фестивалю КОНСТРУКЦІЯ VI та CYNETART пройде в історичній будівлі, яка в майбутньому стане Центром сучасної культури в Дніпрі.   З 2014 року в центрі уваги нашої команди було сучасне мистецтво як медіум для розвитку спільнот. Ми обирали проекти, які б допомагали виявити нові зв’язки, потенціали та енергію до дії. Так з’явився фестиваль “Конструкція” про цінні точки на мапі Дніпра, про творчих людей, які хочуть залишатися в місті, та нові можливості для культури. Фестиваль щороку об’єднує 40-60 митців у міжнародну спільноту. “Конструкція” — про мрію та нову реальність, яку ми щороку створюємо на один тиждень в культурному просторі міста. Ми демонструємо, як інакше можуть жити філармонія, бібліотека, планетарій, акваріум, острів, музей, занедбаний палац культури чи колишня фабрика. Наші митці виходять в публічний простір, щоб провокувати, викликати на діалог, вільно висловлюватись і заявляти про суспільні потреби. Щороку більше 20 іноземних митців відкривають для себе Дніпро та Схід України, а потім запрошують сюди колег і рекомендують фестиваль. У 2019 році фестиваль “Конструкція” відбудеться 7-9 червня і стане одним з етапів реновації Центру сучасної культури в Дніпрі. Офіційне відкриття фестивалю відбудеться 7 червня 2019 року о 18:00 в приміщенні майбутнього Центру сучасної культури в Дніпрі за адресою Крутогірний узвіз, 21. Розпочнеться фестиваль виставкою сучасного мистецтва “Ownership/Власність” за участі українських митців Oksana Kazmina + Anatoliy Belov, Nikolay Karabinovich, Daniil Galkin, Sasha Kurmaz, Evgen Gordeev, Mitya Churikov. У вечірній програмі Performance screening The Last Day of Mankind від Theaterlabor. Також в рамках Конструкції відбудеться допрем’єрні покази фільму про готель Парус “Concrete and Unclear” від художнього колективу Fantastic Little Splash. Музична програма цьогорічного фестивалю складається з концертів електронної та експериментальної музики, вечірок за участі patten (Великобританія), Guido

Галерея "Артсвіт" запрошує на відкриття виставки Дмитра Старусєва «Світло пекельного цвітіння», що відбудеться 17 травня о 19:00. «Ця виставка представляє маргіналізовану, егоцентрично зосереджену практику, що заперечує глобальну спектакуляризацію та постулює анормальність як основу методу і життя. Можливість висловлювання відкриває громадську відповідальність, де нема вже місця страху окремої людини. Чи несу я слід? Ні. Нічого. Я нічого не несу. Не залишу. Як відбиток на стіні, який зітреться. Липкість і в'язкість ... Нехай ця черевна порожнина живе своїм життям... Квіти світлого пекла». Дмитро Старусєв народився в 1984 році у Макіївці. Закінчив Всеросійський державний інститут кінематографії (ВДІК) у 2012 році і Школу фотографії та мультимедіа імені Родченка у 2017 році (кафедра фото та мультимедіа, керівник Сергій Братков). У мистецькій практиці займається аналоговими фотографічними процесами, створює великомасштабні аналогові фотографії, актуалізуючи дискусію про саму сутність фотографічного середовища та його автономію. Номінант Премії PinchukArtCentre в 2018 році. У своїй творчості Дмитро займається аналоговими фотографічними процесами з їхнім відчуттям непередбачуваності, тактильності та характеру ручної роботи, які дозволяють глядачеві сприймати кожну роботу як фізичний об'єкт. Виставка відкрита з 17 травня в галереї "Артсвіт" і триватиме до 6 липня.

17 січня о 19:00 в галереї Артсвіт відбудеться відкриття виставки Анни Ходькової та Крістіни Ярош "Кордони існування". В житті людини хоча б іноді виникає питання про своє місце у світі і свій відбиток в колективній пам‘яті. Прагнення до багатства та слави керували і продовжують керувати діями багатьох людей, і чим більше місця вони займають, тим менше залишається іншим, що породжують нерівність і тісноту. Планета стає замалою для великого людського Его, яке прагне як не звести собі монумент, так хоча б опинитись на дошці пошани кращих працівників місяця. І за цим блискучим фасадом приховується прірва невидимої праці, експлутації, вигорання та виснаження ресурсів, як людських, так і природних. Тому людина відправляється за межі Землі, у пошуках більшого простору, нових ресурсів і реалізації своїх галактичних амбіцій. Але місце на Землі, де насправді опиняється кожен і кожна не залежно від здобутків, цілей та прагнень – це два на півтора метри на кладовищі з пам‘ятником і вічно яскравими пластиковими квітами. (с) Ірина Танцюра Крістіна Ярош (нар. 1994) Народилася в Києві. Закінчила Видавничо-поліграфічний інститут НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», відділення книжкової графіки. Наразі переважно працює з технікою офорту та розробкою авторскої техніки. У своїх роботах художниця звертається до неприглядних об’єктів в міському просторі, перетворюючи їх на символічні артефакти. Учасниця численних виставок в Україні та за кордоном. Твори зберігаються у приватних зібраннях різних країн світу. Анна Ходькова (нар. 1990) Закінчила ДХСШ ім. Т. Г. Шевченка (2008), Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (2016). Працює в техніках офорту, ліногравюри, шовкографії, монотипії, колаграфії. Сьогодні у своїй практиці надає перевагу техніці офорту. Художницю цікавлять трансформації людських образів та їх метафоризація. Учасниця численних виставок в Україні та за кордоном. Твори зберігаються у приватних зібраннях різних країн світу. Разом К. Ярош і А. Ходькова відкрили графічну майстерню «Etching Room 1», що на сьогодні є однією з найбільш популярних у Києві. В майстерні художниці часто влаштовують воркшопи та прінт-вечірки.

З 21 квітня по 2 червня в галереї Артсвіт пройде виставка Місто «Без призначення», що розкриває образ пострадянського індустріального міста. Під впливом політики індустріалізації йшов масштабний процес розбудови підприємств, довкола яких виростали нові міста або перебудовувались старі. Все місто фактично мало відповідати потребам збудованого заводу, відповідно до якого розроблялась вся його інфраструктура. З часом, разом із робочими місцями, міста отримували і певне ідеологічне «призначення», згідно якого відбувалось служіння своїй країні, а згодом позначилось на самоідентифікації. Після здобуття незалежності України, індустріальні міста не змогли переорієнтуватися і рушити в майбутнє, сьогодні вони лише озираються назад в пошуках свого старого «призначення». У роботах, представлених на виставці, молоді художники звертаються до естетики радянського міста з його «панельками», парканами та монументами і показують їх занедбаний вигляд у сучасному міському просторі. Цей руйнаційний процес  відображає стан нашого суспільства та міста, що частково починає змінюватися. В цьому контексті,  роботи молодих художників вступають в діалог із творами митців радянського покоління, що змальовували силу радянської ідеї та її індустріальної міці, показуючи різницю між утопією та реальністю. В проекті будуть представлені роботи молодих українських художників (Ольги Сабко, Михайла Завального, Анни Ходькової, Крістіни Ярош, Анастасії Омелич, Тараса Коблюка, Ніни Совенко, Аліси Гоц, групи СТО: Альони Мамай, Анастасії Путиловської, Богдана Мороза, Анни Самар, Віри Ганжі, Максима Пастушенка, Тараса Ковача) та графічні роботи з колекції галереї Артсвіт, серед яких твори Віктора Геценка, Володимира Куткіна, Петра Магро, Миколи Попова, Петра Ситника, Василя Хвороста, Георгія Якутовича. Кураторка – Наталія Чічасова. Навчалася на історичному факультеті КНУ ім. Т. Г. Шевченка. Працювала асистенткою куратора на фестивалі молодих художників в Мистецькому Арсеналі. Зараз - журналістка в газеті ВОНО, проектний менеджер в IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. Учасниця кураторських освітніх програм в Івано-Франківську та Харкові. Відкриття 21 квітня о 18:00.  

Для чого потрібне сучасне мистецтво? Ким сьогодні є художник? Що значать всі ці незрозумілі і дивні, на перший погляд, інсталяції та акції? Насправді, сучасне мистецтво не складне. Воно просто відображає теперішній складний та неоднозначний світ. Новий курс лекцій «Контексти візуальної культури» допоможе в цьому розібратися. Через знайомство з основними жанрами і течіями, а також аналіз історичних контекстів спробуємо зрозуміти, як сформувалася сучасна світова культура та, куди вона піде далі. Для кого цей курс? Для тих, хто хоче з користю відволіктися від буденного та перезавантажити голову; Для тих, хто прагне розширити власний кругозір та навчитися дивитися на світ з різних точок зору; Для тих, хто хоче зрозуміти, як та чому сучасне мистецтво стало таким дивним і неоднозначним. Що буде у програмі курсу? Огляд усіх важливих мистецьких персоналій, знакових колекцій та виставок, розбір головних течій та жанрів; Озбір контекстів, що формували та формують художні концепції і мистецтво загалом; Аналіз основних ролей світу мистецтва: ким є художники та колекціонери, для чого їм куратори та арт-менеджери; Дослідження того, як мистецтво маніпулює суспільством та направляє хід публічних дискусій Ми не закликаємо вас стати мистецтвознавцями. Ми пропонуємо крізь призму мистецтва переосмислити світ та більш глибоко подивитися на речі, з яких він складається. Олена Годенко-Наконечна - мистецтвознавиця, культурологиня. Народилась у 1954 році в Мінську, зараз живе та працює у Дніпрі. Закінчила Київський художній інститут. Є членкинею Національної спілки художників України. Викладала історію мистецтва в Дніпровському художньому училищі, в якому з 1992 по 1997 рр. була директоркою. Зараз викладає культурологію в Дніпровському державному університеті внутрішніх справ. Співзасновниця «Пан-Української галереї» в Дніпрі в 1991 році та організаторка бієнале «Пан-Україна» в 1992 та 1995 роках. Куратор фестивалю "Культурні герої" у Дніпрі в 2002 році. Провела низку наукових досліджень, які стосуються семіотики культури, дитячої творчості, проблем естетичного виховання та національних особливостей сучасного українського образотворчого мистецтва. Перша відкрита лекція "Мова мистецтва: як сприймати його традиційні та сучасні форми" відбудеться вже 22 березня. Освітній модуль на дві лекції "Розуміння мистецтва від давнини до Нового часу" та "Мéжі сучасної візуальної культури" проходитиме 24 березня. Реєстрація та умови участі за посиланням goo.gl/rNwwnT  Фото Олега Самойленко.

Текст: Ольга Самойленко 5 марта на выезде из Харькова по Салтовском шоссе появились три новых билборда. Но вместо рекламных объявлений - только огромные черные цифры на белом фоне, по одной на каждый щит - «1», «2», «3». Эти билборды - новый проект харьковской художницы Оли Федоровой, переосмысляющий значение слова и высказывания в современном мире. Оля Федорова - художница из Харькова, лауреат фестиваля «Non Stop Media VIII», финалист конкурса молодых художников МУХІ 2017, финалист и победитель конкурса современного искусства им. Натана Альтмана, автор персональных проектов и участник коллективных выставок и резиденций в Киеве, Харькове, Днепре, Львове, Одессе, Люблине.   Из концепции проекта: «Три билборда на границе Эббинга, Миссури» - один из главных фильмов года и номинант в категории «Лучший фильм» кинопремии «Оскар-2018» - картина о сообщении, о слове и его ценности. Несколько емких метких фраз, черные на красном, размещенные на огромных рекламных щитах, не только раскручивают сюжет и влияют на судьбы персонажей - а поражают, завораживают эффектностью высказывания, как жеста, его чистотой и мощью. Это утверждение, манифестация месседжа, как движущей силы современности. Очень быстро этот способ трансляции сообщений и сам билборд как трибуна для публичного высказывания из области художественного вымысла переместились в мир реальный. В многочисленных акциях и протестах они стали символом, знаменем возмущения и гнева людей, их стремления быть наконец услышанными, стать наконец-то видимыми. В фильме героиня пыталась расшевелить всего один маленький провинциальный город. Сегодня же участники подобных акций своими месседжами требуют справедливости уже у высших чинов и глав государств, в то время, как весь мир наблюдает за ними через социальные сети. Став популярными и обсуждаемыми в интернете, «Три билборда на границе Эббинга, Миссури» и разросшиеся вокруг него смыслы породили волну постмодернистских мемов. Серьезные послания заменились на абсурдные фразы, анекдотические выражения и цитаты из других мемов. Билборд, как транслятор сообщения, стал предметом шуток и стеба. Мой проект о трех билбордах - мета-мем, сообщение без сообщения, означающее без означаемого. Это деконструкция самого меседжа, как влиятельной силы информационного мира, и концепции билборда (а по аналогии, и какой угодно публичной площадки - Твиттер, Фейсбук, форум, забор) как медиума его трансляции. И вместе с тем - комментарий о молодых современных художниках в Украине, которые вкладывают огромные силы и деньги, накопленные и добытые на левых подработках - чтобы произвести невероятно масштабное бессмысленное «ничего». Я арендовала три рекламных поверхности подряд, размером 6х3 метра, у шоссе на границе Харькова. Таким об

Артсвіт презентує виставку Єгора Анцигіна на тему історичної та персональної пам'яті. Відкриття проекту відбудеться 16 лютого о 19:00  та триватиме до 31 березня. Досліджуючи пам'ять, художник моделює болісне зіткнення, конфлікт протилежних систем і точок зору, та пропонує глядачам спостерігати, як відбувається боротьба за пам'ять: особисту, історичну і публічну. Питання художника полягає навіть не в тому, що ми пам'ятаємо, але в тому, що ми забуваємо? В Артсвіт ви побачите експозицію з чотирьох проектів, один з яких - “Графік прибирання”, що був презентований в Port Creative Hub та на виставці ДЕ НЕ ДЕ про декомунізаційні процеси в Україні. В цьому проекті Єгор Анцигін, за допомогою партисипативних практик та відео документації, досліджує політику пам’яті в Україні, а саме через конфлікт політики та культури. “Художник розмірковував над тим, як формується колективний досвід, які умови впливають на перехід від індивідуальних історій і спогадів до колективної пам'яті. Ці дві форми пам'яті представлені в публічному просторі міста”, - пише кураторка київського проекту Валерія Карпань. Центром експозиції стане робота, в якій автор досліджує приватну історію, власну пам'ять про місто Дніпро, в якому провів дитинство і юність. Він працює зі спогадами про факультативну освіту, яку отримував у «Флотилії юних моряків та річковиків». Як зізнається автор, цієї роботи могло і не бути, якби не виник конфлікт: коли він повернувся через 14 років в Дніпро, то дізнався, що флотилію виселили з будівлі. Художник побачив невідповідність заявленого і реального: місто, яке позиціонує себе як «місто на Дніпрі», практично руйнує заклад, де автор в дитинстві долучався до річкової і морської справи. Про автора Художник Єгор Анцигін народився в Дніпропетровську. Працює з такими медіа як інсталяція, фото, живопис, а також партисипативними проектами, архівними матеріалами, ленд-артом. У 2015 - 2017 роках був учасником художнього колективу конкретних дат (ККД), у складі якого реалізував проекти в Києві, Харкові, Вроцлаві (Польща) та Бресті (Білорусь). Основні проекти: персональна виставка “Комендантська година”, Partcom (Київ); “В активному пошуку”, Художній музей ім.Галагана (Чернігів); “Розклад прибирання”, Port creative hub (Київ). Участь у групових проектах: “Marts”, М17 (Київ); “Сьогодні ми не зустрінемось”, Closer (Київ); “Дніпровський колайдер” (Дніпро); “Де НЕ ДЕ” під тарілкою (Київ); “Антивоєнна виставка” (Санкт-Петербург); “Акція в трамваї” (Київ); “Пострезидентська виставка”, галерея Бункер (Чернівці). 17 лютого о 15:00 - авторська екскурсія виставкою. В рамках проекту також пройде лекція “Сучасне мистецтво та пам’ять”, яку прочитає ”Ксен

У дніпровській галереї Артсвіт відбудеться виставка харківської художниці Белли Логачової. Кураторка – Олена Касперович.  “Спостереження” – це продовження проекту “Міст”, який став результатом одноденної подорожі художниці з Харкова до Дніпра і назад. Подорож організували куратори ініціативи "Cultural Traffic". Ідея полягає в тому, що митцю дають можливість безкоштовно поїхати з Дніпра в Харків і навпаки. Враження від подорожі і стали матеріалом для проекту “Міст”.  В Артсвіт Белла Логачова презентує фотографії, відео та інсталяції в рамках проекту “Спостереження”. В часи цифрових технологій, постійно потрапляючи під контроль камер спостереження, наша реальність поступово перетворюється на низку відеоматеріалів, складених різними джерелами. Спроба втекти від слідкування у медитативний стан відсутності і споглядання завершується тривожним втручанням “ока”, яке дивиться прямо на вас.   Белла Логачова – художниця та фотографка, працює з відео та медіа-мистецтвом. Народилася в Маріуполі, живе та працює в Харкові. Закінчила Харківську державну академію дизайну та мистецтв, стажувалася в Нюрнберзькій академії мистецтв, брала участь у воркшопах Бориса Михайлова та Сергія Браткова. Учасниця групи SOSka у 2005–2007 роках, групи Excess з 2009, руху Квартирні Виставки у 2010–2014 роках.  Учасниця виставок у Єрмілов Центрі, Інституті проблем сучасного мистецтва, Карась Галереї, Pinchuk Art Centre, її роботи також експонувалися в Австрії та США. Викладає курс із сучасного мистецтва в Харківській державній академії дизайну та мистецтв і в Інституті проблем сучасного мистецтва. Роботи Белли Логачової зберігаються у приватних колекціях України, США, Японії, Франції, Німеччини, Австрії, Шотландії.  Відкриття – 20 січня. Захід відбудеться о 19:00. Вхід вільний. Адреса: вул. Січових Стрільців, 4-а.

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **