Наверх
Меню
Меню

Мои лоты

nanitakoly

Рейтинг:
(0)
Рейтинг по сделкам:
+0 -0
Дата рождения
19/06/1998
Регион:
Украина, Киев
Все лоты пользователя
Подписаться
Тип записи
Категории
Дата публикации
Тег

7  червня о 19:00 відбудеться відкриття виставки  «Мирний договір». Проект підготований у взаємодії молодих художників та арт-менеджерів – студентів напрямку Contemporary Art у Kyiv Academy of Media Arts. Виставка буде проведена у культурній лабораторії Educatorium. До експозиції увійдуть роботи 16 художників, виконані у різних медіа: відео, інсталяції, фотографії, лайтбокси, просторові об’єкти, перформативні дії. Виставка “Мирний договір” - утопічний простір,  в якому різні люди, речі та ідеї живуть поруч без відчуття замороженого конфлікту. Сьогодні в одному просторі поруч співіснують контрасні речі: запах фалафелю і запах сучасного мистецтва, ІТ-конференції і стихійні базари, система “Розумний Дім” та цар-балкони. І кожного дня ми укладаємо мирний договір з собою. Організатор виставки: Kyiv Academy of Media Arts - провідний навчальний заклад в Україні, створений для систематизованого навчання студентів творчих дисциплін. В основу проекта покладено досвід ключових американських і європейських освітніх програм в сферах комунікацій, медіа, реклами і мистецтва. Період роботи: 7-17 червня Адреса проведення: Рейтарська 8-Б.

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **