Наверх
Меню
Меню

Мои лоты

Галина Браиловская

Рейтинг:
(661)
Рейтинг по сделкам:
+0 -0
Дата рождения
27/07/1964
Регион:
Украина, Киев
Все лоты пользователя
Подписаться
Тип записи
Категории
Дата публикации
Тег

ОПІШНЕ ЗАПРОШУЄ НА ЯСКРАВУ ПОДІЮ УКРАЇНСЬКОГО ЛІТА – НАЦІОНАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ГОНЧАРСТВА Цього літа Опішне традиційно стане однією з найколоритніших туристичних принад Полтавщини. У червні Національний музей-заповідник українського гончарства запрошує до славного гончарського містечка одразу на ЧОТИРИ ФЕСТИВАЛІ!  Першим стартує Національний ковальський фестиваль «ВакулаФЕСТ–ХХІ». Упродовж 24–29 червня 2019 року талановиті майстри з усієї України творитимуть справжню магію металу й вогню. Усі охочі мають нагоду відчути прадавнє єднання ковальського й гончарського ремесла, спостерігати, як народжуються твори художнього ковальства, а також узяти участь у майстер-класах. П’ять днів гучного фестивального дійства завершаться показом конкурсних творів та нагородженням переможців. Ця кульмінація «ВакулаФЕСТу» відбудеться 29 червня, у розпал головного гончарського свята країни – Національного фестивалю гончарства. Щороку це – наймасштабніша фестивальна подія, що збирає в Опішному гончарів, художників-керамістів, майстрів інших народних ремесел – вишивання, обробки дерева, шкіри, вовни, мотання ляльок, соломоплетіння тощо, а також усіх, небайдужих до української культури. Майстри радо пропонують поярмаркувати й помилуватися диво-виробами, охоче спілкуються й навчають творчості на майстер-класах, змагаються в конкурсах, відкривають виставки.  Водночас Національний фестиваль гончарства – це простір для Фольклорного фестивалю-батлу «Гончарське перевесло–2019». Ось де душа по-справжньому заспіває голосом народних пісень разом з численними аматорськими колективами та гуртами!..  Національний фестиваль гончарства не лише демонструє національне надбання, а й відкриває новий, сучасний погляд на традиції. Таким є четвертий фестиваль – Національний фестиваль-конкурс гончарського бодіпейнтінгу «BоdyCeramikFestUkraine», який теж відбудеться 29 червня 2019 року. Його учасники створюють на мапі людського тіла дивовижні сюжети на гончарську тематику, які вражають оригінальністю. Конкурсне дефіле моделей незмінно є однією з «родзинок» програми Національного фестивалю гончарства. Про безліч інших цікавинок годі й переповісти – у вирі фестивалів Опішного розвагу до душі знайдуть і дорослі, і малеча! Найголовніше, що подорож до ук

Цикл робіт на папері «Київський щоденник» складається з майже 400 малюнків, виконаних аквареллю та кульковою ручкою. Роботу над серією було розпочато разом із першими подіями Українського протесту 2013 року в Києві – звідси народилася назва проекту, виконаного у формі, близькій до щоденникових записів. Авторка пише: «Коли я починала малювати «щоденник», звісно ж, я не знала, коли закінчу. Спочатку аркуші датувалися 2013–2014 роками, пізніше датування було змінене на 2013–2015 роки. Я зрозуміла, що малювання серії вичерпує себе та починає добігати кінця, коли події пішли по колу. Один і той самий малюнок ставав актуальним по кілька разів, реальність почала їсти сама себе. Було таке враження, ніби люди проштрикнули дірки до світла і крізь них на деякий час освітили речі. Наразі ці шпари загоюються, немов рани, аби ми знов поринули в темряву «скорботної нечутливості». Остаточне датування «щоденника» – 2013-2016 рр. Перші малюнки серії було показано на персональній виставці «Білії листи» в Києві, у Карась галереї в 2014 році. «Київський щоденник» жодного разу не було показано повністю, натомість окремі малюнки виставлялися в рамках багатьох виставок, а саме в київських музеях Шевченка та Тичини, у Національному художньому музеї, музеї сучасного мистецтва у Варшаві, музеях Відня, галереї Арсенал у Білостоці, галереї Лабіринт у Любліні, у Бункері в Чернівцях тощо. Мистецьким об’єднанням ЧервонеЧорне в Києві було видано альбом «Київський щоденник», де задокументовано весь цикл та його історію і збережено послідовність виконання малюнків. У музеї Івана Георгія Пінзеля показано частину циклу, яку навесні минулого року було експоновано на виставці «Перманентна революція» в музеї Людвіга у Будапешті. Куратор виставки: Rybka Andrii. Організатор: Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького. Вернісаж виставки 11 травня 2019 року о 16:00 год. в музеї Івана Георгія Пінзеля (площа Митна 2, м. Львів).

Виставка RENOVATION в БУХТА art space на першому поверсі Річкового вокзалу представить роботи 12 українських художників, фотографів та скульпторів, які були визнані найкращими з-поміж 190 претендентів відкритого конкурсу. У art space будуть представлені роботи таких авторів: Михайло Деяк, Людмила Раштанова, Едуард Потапенков, Сергій Корнієвський, Олександр Моргацький, колектив Gellar, Ігор Бабій (VarrIng), Вероніка Чередниченко, Віталій Святець, Андрій Кальков, Марина Кузіна (художній псевдонім Maryna Eduardivna), Олексій Салманов. Куратор виставки Дарина Біленко прокоментувала свій вибір так: "На момент створення фресок в будівлі Річкового вокзалу, вони були дуже інноваційними з точки зору поєднання використаних матеріалів. Тому і сьогодні в арт-просторі хочеться підтримати ідею виходу за рамки за допомогою концептуального мистецтва, яке, в тій чи іншій мірі, буде перегукуватися з архітектурним надбанням. Серед робіт конкурсантів зустрічається дуже багато емоційних творінь. Тому, можна сказати, що нам вдасться простежити не тільки зовнішню реновацію легендарної будівлі, але і внутрішні перевтілення самих художників. Ми створюємо арт-проект, в якому нашаровуються і органічно взаємодіють між собою дві часові площини: модернізм 60-х і сучасне мистецтво авторства молодих українських художників, яке демонструє актуальні тенденції в мистецтві". Виставка стане першим, що побачать гості, відвідуючи проект БУХТА Food Station, яка з 27-го квітня починає свою роботу в тестовому режимі, а 4-5 травня чекає всіх гостей на офіційному відкритті. Відкриття 27 квітня о 19:00. Дати проведення: 27 квітня - 15 травня. Локація: Річковий вокзал. Вхід вільний.

27 квітня в Dymchuk Gallery Bird in Flight відкриває виставку переможниці премії «Укрсучфото» в номінації «Відкриття року» Яни Кононової — «Under the weather». Ідіома «under the weather» походить з жаргону моряків і означає переховування в трюмах під час бурі. Ідіому неможливо перекласти дослівно, але дотепер це словосполучення пов'язують зі станом людини під час аномальних погодних умов. Художниця і філософка Yana Kononova живе на півострові біля Трахтемирівського заповідника. Одного разу від місцевих жителів вона почула фразу «Сходіть подивіться на погоду біля танка». З цієї фрази почалося її фотографічне дослідження невизначених погодних і людських станів та меланхолії. Образи меланхолії в проекті «Under the weather» — це візуальна інтерпретація, і вона не збігається з визначеннями в філософії та психіатрії. Це про стан невизначеності, випадання з природного ходу подій. Стан, коли в повсякденному раптом виявляється нетривіальне. «Укрсучфото» — національна премія за досягнення в фотографії, заснована виданням Bird In Flight.   27 квітня у рамках виставки відбудеться серія розмов про сучасну українську фотографію: 12:30 - зустріч з видавцем фотокниги "Кочетов" Сергієм Лебединським; 14:30 - зустріч з авторкою проекту Яною Кононовою; 16:30 - зустріч з переможцем номінації "Премія за вклад у фотографію" Віктором Марущенком. Кураторка: Аліна Сандуляк. Проект триватиме з 27 квітня по 12 травня. Адреса: Dymchuk Gallery (Ярославська вулиця, 21, Київ, Україна).

25 квітня Spivakovska ART:EGO gallery презентує відкриття персональної виставки Олі Яценко «П’ята Сторона Світу». Давайте відірвемо погляд від землі та подивимось вгору. На небо. За яким живе такий таємний та безмежний простір. Зробимо глибокий вдих і видих, заплющимо очі, відпустимо на певний час всі наші турботи і хвилювання. Та перенесемо себе у П’яту Сторону Світу. Ми будемо гуляти у весняних садах, перелітати з однієї планети на іншу, збирати зорі та грітися під теплим сонячним промінням. Вчитися знову вірити, мріяти та, звісно ж, любити. Бо у цьому Світі, без любові та сонця нашого серця, квіти у наших садах навряд по-справжньому розквітнуть. Оля вірить, що картини мають дивовижну силу передавати інформацію, відчуття та викликати емоції. Її творчість пронизана теплими та чарівними образами, сповненими глибокими та світлими ідеями, про які нам варто завжди пам’ятати. Це сюжети картин, які були почуті серцем та народжені з глибини душі. Оля Яценко - художник та ілюстратор. Є автором книг «Нічна пригода» та «Пухнастики. Щоденник історій». Окрім живопису частину творчого життя присвячує комп’ютерній ілюстрації та арту. Серед своїх проектів особливо цікавими вважає арт до комп’ютерних ігор, є автором стікерів «Вайолет» для компанії Viber, її робота з єдинорогом була надрукована всесвітньо відомим брендом одягу «New Yorker» на світшотах у 2017 році. Також вона є автором ілюстрацій серії авторських книжок для дітей на міжнародному ресурсі Амазон. Вiдкриття виставки 25 квітня о 19:00. ВХІД ВІЛЬНИЙ. Експозицiя виставки з 26 квітня до 02 травня 2019 року з 11:00 до 19:00 щоденно. Вхiд вiльний. Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського, 59 Б. Spivakovska ART:EGO culture center.

АЗ ЄСМЬ ЦАР! Sasha Bob Галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «АЗ ЄСМЬ ЦАР!» – першу персональну виставку сучасного українського художника Sasha Bob у Києві. На яскравих, мов середньовічні манускрипти, полотнах молодого митця зображено харáктерні чоловічі портрети. Серед цих еталонів мужності великі царі та хоробрі лицарі, могутні імператори й відважні гладіатори, вільні кочівники та відчайдушні пірати.   Художник Sasha Bob про те, що його надихає: «При створенні своїх робіт я орієнтуюсь на життя навколо мене. Кіно, музика, книги, життєві події – все, що можна почути або побачити надає мені можливість відтворити мить натхнення на інтуїтивному рівні. Важливим для мене є сам процес, тобто баланс на межі між внутрішнім уявленням та реальністю. Саме внутрішні уявлення, вилиті фарбою на полотно, розкривають частку мене… Всі образи, які я зображую навіяні як дитячими спогадами, так і теперішнім часом. Моя мета – розкрити їх інтуїтивно, не роблячи ніяких замальовок. Швидко. Тільки так, як я їх відчуваю. Ніби змальовуючи їх зі своєї свідомості, а не з натури».   За словами Мирослава Хартмонд, кураторки виставки і директорки галереї: «Sasha Bob – портретист чоловічих архетипів. За його творчістю слідкую вже декілька років і рада нашому першому спільному проекту. Мені подобається його щирий, невимушений стиль, за яким приховується неабияка глибина. Попри схожість сюжетів, характери, що зображені на його портретах, ніколи не повторюються».   ПРО ХУДОЖНИКА Sasha Bob проживає і працює в м. Біла Церква. Освіта вища технічна. Малювати почав з дитинства; поштовх до малювання отримав від батька. Займався в художніх студіях, переймав досвід у дорослих митців. Багато експериментував з техніками та матеріалами. На даний момент частіше застосовує акрил, який дозволяє працювати швидко. Працює в сучасному стилі. Надає перевагу фігуративному живопису. Учасник багатьох групових виставок, пленерів, арт-резиденцій в Україні та закордоном. ПРО ГАЛЕРЕЮ Triptych: Global Arts Workshop – провідна українська галерея сучасного мистецтва, розташована в самому серці Києва. З 1988 року представляє найкращі приклади українського живопису, скульптури і фотографії в одному з історичних будинків «українського Монмартра» Андріївського узвозу. Наша креативна місія – будувати мости між Укр

Проект “Пізній check-out” львівської художниці Kinder Album нагадує інтригуючий сюжет кінострічки, що побудований на фантазматичних сценах та пронизаний відчуттям  невизначеності.  Художниця представить нову серію робіт, що об'єднує живопис та скульптуру. Персонажі на картинах Kinder Album – загрожені та загрозливі водночас. Предмети з полотен ніби матеріалізуються у просторі виставки. Вони занурюють глядача в атмосферу застиглого в часі готельного номеру, в якому щось сталося. Але що саме – невідомо.  “Живопис – це робота з часом. Я намагаюсь на полотні зафіксувати історію, яка триває,” – говорить авторка. В експозиції художниця залишає допоміжні підказки, які спонукають глядачів прочитати цю історію та відтворити власну версію розгортання подій. Kinder Album Народилася 1982 року у Львові. Почала працювати під псевдонімом Kinder Album у Facebook в 2012 році. Створює роботи в жанрах живопису, графіки, фотографії, інсталяції, відео арту та стріт арту. Номінантка премії Pinchuk Art Centre Prize 2015 та фіналістка конкурсу МУХі 2017. Роботи художниці були представлені у Лондоні, Парижі, Копенгагені, Вільнюсі, Любліні, та Москві. Живе та працює у Львові.   Щербенко Арт Центр  Заснований галеристкою і кураторкою Мариною Щербенко. Завдання центру – створити можливості для діалогу між представниками світу мистецтва і широкою аудиторією. Центр займається виставковою діяльністю, а також виступає майданчиком для проведення лекцій, круглих столів та воркшопів з провідними майстрами сучасного мистецтва України та інших країн. 24.04.2019 – 25.05.2019 Відкриття 24.04 о 19:00. Вхід вільний. Адреса: Щербенко Арт Центр (вул. Михайлівська, 22B, Київ).

Аукціонний дім «Дукат» презентує альбом київського художника Матвія Вайсберга. Це перше масштабне видання, що демонструє живопис майстра від кінця 1970-х років до сьогодення. На презентації буде експоновано твори художника різних років, в яких закарбовано моменти з життя митця та його близьких, спогади, алюзії, рефлексії... Для Матвія Вайсберга критерії громадянської і людської відповідальності стали найвагомішими у житті й мистецтві, і певною мірою саме це вплинуло на формування його творчого кредо. Звідси й особливе ставлення майстра до близьких людей, що сформувало автобіографічний наратив його мистецтва. В одному інтерв’ю Матвій Вайсберг зауважив: «Здається, Федеріко Фелліні казав, що, якщо він навіть буде знімати кіно з життя риб, воно однак буде автобіографічним. З кінця 1980-х років, коли не стало мого батька, багато моїх робіт були про нього. Навіть обличчя фігур на картинах того часу умовно походили від його «іконографії». Це була своєрідна молитва, боротьба з небуттям. Я колись сформулював, що за моїми роботами можна вивчати зміни мого аналізу крові. Безперечно, на моє самопочуття впливає стан моїх близьких і друзів, і це відображається у тім, що я створюю». Більшість творів Вайсберга — не для «легкого» сприйняття: вони позбавлені легковажного гумору, мальовничої принадності чи зухвалої декоративності. Навпаки, вони елегійні й витончені, стримані й лаконічні і водночас проникливі та змістовні. Його живопис — це свого роду філософське пізнання дійсності: автор час від часу звертається до буденних миттєвостей приватного життя, драматичних внутрішніх конфліктів, історії людських катастроф. Зрештою, твори Вайсберга — це фрагменти часу, побачені крізь призму власного світосприйняття, де людський фактор є найголовнішим предметом дослідження.   МАТВІЙ ВАЙСБЕРГ Народився у 1958 році в Києві. Закінчив РХСШ ім. Т. Г. Шевченка (1977), відділення книжкової графіки Київського поліграфічного інституту (1985). Член ВТСХ «БЖ-АРТ». Автор ілюстрацій до творів Шолом-Алейхема (1990), Е. Багрицького (1985), Г. Кановича (1987), Х. Ортеґи-і-Ґассета («Етюди про Іспанію» 1994), К. Г. Юнга («Спогади. Сновидіння. Роздуми» 1994), С. К’єркегора («Страх і трепет» 1994), Ф. Достоєвського («Біси» 2008). З 1989 року бере участь у численних виставках у різних країнах світу. З 1990 року провів понад 30 персональних виставок у музеях і галереях світу. Твори зберігаються у Національному музеї «Київська картинна галерея», Запорізькому обласному художньому музеї, Державному єврейському музеї Віленського Гаона (Вільнюс), у приватних зібраннях в Україні та за кордоном. Адреса: Національний художній музей України (вул. Грушевського, 6, Київ).

З 23-го по 30 квітня в римській галереї  Palazzo Velli Expo  відбудеться арт-проект Ukrainian Art Fest «Nuova Primavera».  Культурний центр «АртЛайн» за підтримки МЗС та Посольства України в Італії виступив організатором проекту, мета якого презентувати італійській аудиторії  потенціал сучасної України в різних арт - сферах: живопис, керамічна скульптура, емалі, фешн – ілюстрація, ювелірні прикраси, авторський парфум, колекція от кутюр та авторська музика.   Проект об‘єднує  більше 20-ти авторів, кожен з яких по-своєму  інтерпретує тему весни, відродження, духовної трансформації, проходження крізь випробування заради створення нового, народження нових ідей та змістів.  «Мета  арт-проекту - охопити різні  творчі області та створити синергію, яка б  передала той рівень креативу, той бурхливий  процес неспинного творення, що панує зараз в Україні. Сучасна Україна дуже різна: багата традиціями але чуйно реагуюча на актуальні виклики,  концептуальна, елегантна, стильна, глибока та з гумором, енергійна, спроможна створювати нові змісти та втілювати у життя нові ідеї. В мистецтві раніше, ніж в будь-якій іншій сфері,  відображується  код змін та можливі повороти майбутнього розвитку. Отже ця виставка  –  своєрідне віддзеркалення мрій та ідеалів сучасного українського суспільства»,  - ділиться куратор проекту, художниця Маріанна Абрамова. В інтерпретації  художників тема весни набуває філософського звучання, де є місце міркуванню про  минуле та майбутнє, свободу та відповідальність, про стан позбавлення від панциру задля нового життя та стан нашарування пластів досвіду, що з часом формують облік людини,  про мрійливу легкість та самотність, про красу природи України та світу, народження розкоші з хаосу, а цілісного з уривків емоцій, про пульс життя та вміння цінувати кожну його мить.   Так,  в живописній серії Маріанни Абрамової «Primavera» відображується пробудження природи, а в серії «Horizons» - стан сучасної людини, що проходить безліч горизонтів у пошуку свого призначення та сенсу життя.  Ірина Акімова  розкриває сутність процесу  творення, народження ідеї, що завдяки рукам та душі людини-творця  набуває об’єму та стає реальністю. Лілія Задоянчук презентує авторську техніку живопису на склі, що наділяє кожен сюжет особливими нотами  розкоші. Олеся Дворак-Галік  в своїх роботах відтворює  неспинну надію на краще, а в серії «Не будь пласким»  розкриває тему необхідності  постійного духовного збагачення людини. Динамічність та креативність сучасної  української моди – у скетчах  від офіційного ілюстратора Ukrainian Fashion Week  Оксани Іванченко. В керамічній серії Андрія Кириченко «Shell» – філ

23 квітня в Gallery 83 в рамках виставки "Back to the Future" відбудеться лекція «Сучасність VS Сучасність. Fight!». Є дещо, що необхідно знати, аби зрозуміти сучасне мистецтво: воно ненавидить свій час. Мистецтво, яким воно є сьогодні, як лікар-патологоанатом, викриває всі гріхи тіла нашого світу: сміється з суспільства споживання, критикує політику, культуру, норми. Воно має на меті показати нам, якими ми є смішними, злими чи зіпсованими. Чому так сталося? Тому що раніше, мистецтво було одним з інструментів пропаганди, що прославляло часи, у яких йому довелось існувати. 23 квітня в рамках виставки "Back to the Future" пройде лекція «Сучасність VS Сучасність. Fight!», на якій ми спробуємо розібратись в тому, коли, чому та для чого мистецтво почало звертати увагу на вади сучасного йому світу. Поговоримо про постаті митців, які зробили це центральною темою своєї творчості, та застосуємо свої знання для аналізу конкретних арт-об’єктів. Лекцію проводитиме Марія Дячук, авторка освітнього онлайн проекту What'sart? , культурологиня, мистецтвознавиця. Місце: Gallery 83 (Київ, вул. Тарасівська, 3 А) Дата: 23 квітня 2019 року. Час: початок о 18:00. Тривалість: 1 година. Вхід вільний.

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **