Наверх
Меню
Меню

Мои лоты

Галина Браиловская

Рейтинг:
(673)
Рейтинг по сделкам:
+0 -0
Дата рождения
27/07/1964
Регион:
Украина, Киев
Все лоты пользователя
Подписаться
Тип записи
Категории
Автор
Дата публикации
Тег

Національний центр «Український дім» запрошує відвідати виставку сучасного українського мистецтва «Медіазалежність. Українська версія», що стане першим самостійним проєктом Українського дому і триватиме з 20 листопада до 12 грудня 2019 року.   Дивитися на світ крізь об’єктив смартфону — справа звична для сучасної людини. Цей «фільтр» між нами та навколишнім світом давно став органічною частиною сьогодення. Фотографічне бачення дало художникам новий інструментарій та новий доступ до реальності, який втілився у творах візуального мистецтва: від живопису, графіки, скульптури та інсталяцій до медіа-мистецтва. Кураторка виставки — мистецтвознавиця Вікторія Бурлака, яка провела ґрунтовне дослідження теми постмедійності в українському мистецтві від 80-х років до наших днів. На «Медіазалежність. Українська версія» будуть представлені роботи знакових для сучасності та історії українського мистецтва художників: Арсена Савадова, Олега Тістола, Василя Цаголова, Олега Голосія, Олександра Гнилицького. Своє бачення постмедійності представлять Ксенія Гнилицька, Ігор Гусєв, Олексій Сай, Іван Сай, Степан Рябченко, Марго Рєзнік, Анна Легенька, Анна Роєнко, Ксенія Оксінь, Ave Libertatemaveamor, Rými art group, Стан Квітко, Юлія Савенко, Юлія Кисіль, Юлія Лебедь, Ольга Дрозд, Юрій Сивирин, Андрій Сидоренко, Катя Березницька, Альона Гром та Борис Кашапов. Виставка «Медіазалежність. Українська версія» стане стартом програми «Культурні ініціативи — освіта, діалоги, комунікації». 23 листопада, 30 листопада та 7 грудня - кураторські виставки від Вікторії Бурлаки. 26 листопада - презентація книги Вікторії Бурлаки "Постмедійна оптика. Українська версія". 29 листопада - дискусійна панель "Мистецтво та бізнес. Пошук синергетичної взаємодії". 10 грудня - освітній проект "Знайомство з українською арт-сценою: класики та сучасники" - зустріч з художниками-учасниками виставки. 20 листопада о 18:30 відбудеться урочисте відкриття виставки. Вхід за запрошеннями. З 21 листопада виставка працюватиме з 11:00 до 20:00 щодня, окрім 5, 6 та 11 грудня.      

З 19 листопада по 8 грудня в київському центрі сучасного мистецтва "Білий Світ" проходитиме виставка живопису "EVOLUTIO" українського художника Олексія Анда. «Усе плине, усе змінюється», – писав давньогрецькій філософ Геракліт, наголошуючи, що «не можна двічі ввійти в одну і ту саму річку», бо і вода у кожну наступну мить вже буде іншою. EVOLUTIO – це вічний розвиток, безкінечна трансформація всього у цьому світі, що іноді докорінно змінює як основи нашого фізичного буття, так і принципи буття духовного. Й мистецтво не є виключенням, адже ми є свідками постійного розвитку мистецьких форм як у глобальному історичному контексті, так і у межах творчості окремого автора, що під впливом зовнішніх і внутрішніх чинників постійно знаходиться у пошуку себе і власних способів самовираження.  У стані постійного розвитку знаходиться і творчість Олексія Анда – його «асоціативний символізм» набуває нових виразів, органічно поєднуючи глибинну енергію символу з сучасними авторськими інноваціями. Олексій Анд – український художник, який вперше використав поняття «асоціативний символізм» у контексті сучасного візуального мистецтва. За оцінкою експертів IVV міжнародних арт-фестивалів «Київ-1999» та «Київ-2000», входить до двадцятки кращих художників України. У 1996 став лідером першого аукціону сучасного українського живопису «L1» (Національний художній музей України, Київ). Живе і працює в Києві.   Відкриття виставки відбудеться 19 листопада о 19:00 Експозиція триватиме до 8 грудня Адреса: Центр сучасного мистецтва «Білий Світ» (Київ, вул. Пушкінська, 21а)    

 «Мурашкіна»   Ніна Мурашкіна Арт-галерея «Мануфактура» запрошує 16 листопада о 17:00 на відкриття виставки художника та перформера  Ніни Мурашкіної з однойменною назвою «Мурашкіна». Мисткиня  живе та працює в Україні та Іспанії. Наразі поціновувачі мистецтва мають виключну можливість познайомитись із її творчістю в Києві. Основна тема дослідження мисткинi –  психологія сексуальності, особиста драма, зведена в культ. Вона смілива і безстрашна, сексуальна та бачить світ в чуттєвому контексті. Їй подобається говорити про те, про що інші замовчують, що краще зберігати в таємниці. Про мрії, які не очікують втілити в життя. Про «смачні» деталі з підсвідомості та крайні межі, дозволені в суспільних відносинах. Що стосується творчої манери художниці – це синтетичний стиль суто жіночого сприйняття світу з глибоким ґрунтом класичної художньої освіти. Це паралель до української наївної творчості та кітчу, наповнених цитатами з творів-шедеврів історії мистецтва.   «Мурашкіна» - «Тисяча і одна жінка»… В цій серії картин, графічних робіт і силуетів, створених у 2008-2019 роках,  можна побачити пліч-о-пліч розмаїття жіночих типологій: молодих, зрілих, сором’язливих, сміливих, таємничих, владних, хтивих, ненаситних…Але за цим різноманіттям жінок є можливість впізнати Ніну або персонажа, якого вона називає «Мурашкіна». Як багатогранний і тривалий автопортрет, це різнобарв'я самосвідомості могло б стати егоцентричним феноменом. Однак автор не обмежився своєю зовнішністю і особливістю. Вона порушує цю нарцистичну межу, забуває про себе, щоб досягти більш глибинної, архетипичної форми жінки. Це можна прослідкувати у силуетах: тіні без конкретних особливостей, як платонічні ідеї рухомого жіночого всесвіту. В цих творах мистецтва ми можемо впізнати мазок та штрих автора, її довгі та елегантні руки, які безпосередньо висікають виразні і точні контури. Тим, хто має можливість бачити автора та її твори мистецтва в одному просторі, стає вочевидь: вони єдині.  Мурашкiна створює яскраві живописнi роботи великого формату, інсталяції, включаючи ready-made об'єкти, трикотажні вироби, вишивку, малюнки, пов'язані з її власними еротичними оповіданнями та виставами. Звертаючись до тем еротики і тіла, досвіду та мрій, художниця занурює їх у театральне середовище. Її твори можуть здаватись, на перший погляд, грайливими і примхливими, але в підсумку заохочувати глядачів до серйозних роздумів щодо складності та глибини ідей. Любити або вмирати. Але, безумовно, вірити в цю магію авторського еротичного світу Ніни Мурашкіної. Ніна Мурашкіна – Член Національної спілки художників України. Автор, учасник та куратор численних персонал

На ювілейному аукціоні у Києві виставлять картини найзнаменитіших українських художників: Марчука, Примаченко, Глущенко, Яблонської, Ройтбурда, Чічкана   На честь свого п'ятнадцятиріччя аукціонний дім «Золотое Сечение» виставить на торги виняткову колекцію робіт найвідоміших авторів – починаючи з середини ХХ століття і до художників-сучасників. 16 листопада о 15:00 в «Золотом Сечении» (Київ, вул. Леоніда Первомайського, 4) відбудеться унікальний аукціон, присвячений 15-річчю аукціонного дома. Подія об'єднає відразу три напрямки мистецтва – класичне, андеграунд та сучасний арт. Всі лоти можна подивитися на передаукціонній виставці з 8 по 15 листопада, з 11:00 до 19:00, без вихідних. Вхід для усіх охочих – вільний. Зробити ставки на вподобані лоти можна із першого дня роботи виставки у залі експозиції або онлайн. Загальна кількість поданих робіт – 56 творів. На аукціоні будуть представлені лише роботи українців, які отримали світову популярність – Марії Примаченко, Миколи Глущенка, Сергія Шишка, Віктора Зарецького, Алли Горської, Івана Марчука, Бориса Плаксія, Валерії Трубіної, Матвія Вайсберга, Олександра Ройтбурда, Іллі Чічкана та інших зірок українського мистецтва. «Мова йде не просто про гучні імена, а про рідкісні колекційні роботи цих відомих авторів. До нашого п'ятнадцятиріччя ми готувалися довго і обирали краще з кращого, щоб майбутні виставка та торги стали справжньою подією у мистецькому житті столиці», – підкреслює Михайло Василенко, співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение».  Шанувальників класичного мистецтва неодмінно зацікавить топ-лот аукціону – робота одного з найвідоміших українських живописців радянського періоду Миколи Глущенка «Блакитні квіти» (1974). Великої уваги заслуговують роботи «Долгошій у квітах» (1972) Марії Примаченко, «Сон-трава» (1980) Сергія Шишка, «В саду» (1975) Тетяни Яблонської, «Хризантеми» (1967) Валентини Цвєткової. Не залишаться байдужі до торгів і пошановувачі Закарпатської школи живопису – на аукціоні можна буде поторгуватися

16 листопада - 7 грудня 2019 року Леонора Янко та Лера Літвінова відкривають персональну виставку живопису Юрія Шаповала Lera Litvinova Gallery представляє проект, який пройшов більш ніж піврічну підготовку та не був опублікований раніше – персональну виставку Юрія Шаповала «ChessНО».  Картини виставки об’єднані темою пошуку невідповідностей у питаннях суспільних, соціальних і не тільки. Виставка являє собою своєрідну іронічну алюзію реальності. Митець «полює» на теми релігії та віри, політики та справедливості, врешті решт фокусуючи глядача на розмірковування над одвічною темою добра і зла та пропонуючи бути свідомим. Леонора Янко про виставку: «Ю. Шаповал, обираючи найактуальніші теми,  використовує зрозумілі порівняльні та не надто абстраговані від поточної реальності образи за для передання концепції творів. Саме у цьому відвертість його як митця, так він будує діалог з глядачем, очікуючи вибуху будь яких емоції, але точно, не нейтральних». Назва виставки «ChessНО» символічно складається з кількох сенсів, це й у перекладі з англійською (читати [чес]) гра у шахи, що відносить на до тем стратегій, певних подвійних розумінь процесів. Та прочитавши назву разом звертаємося до загального посилу виставки – розмірковування на тему чесності та істини як глобального поняття, його суб’єктивності та об’єктивності. «Роботи, об'єднані цією назвою, це рефлексія на тему нашого життя, в різних його проявах. Адже між життям і грою в шахи дуже багато аналогій: напад, захист, рокіровка, обман, шах і мат. Крім того, саме поле поділено на чорні і білі зони, як і в реальному житті, і не завжди білі фігури знаходяться на білому полі.  Більшість робіт наповнені іронією, адже вважаю, що гумор сприяє більш глибокому проникненню меседжів у свідомість. Хочу, щоб роботи спонукали людей до роздумів, як спонукають власне і мене самого» - говорить художник Юрій Шаповал. Lera Litvinova Gallery - арт-простір, заснований у 2014 році мисткинею Лерою Літвіновою та мистецтвознавицею Леонорою Янко. Lera Litvinova Gallery представляє молодих авторів та знакових митців, що стали колекційними і відомими на українській і світовій арт-арені. Арт-простір представляє собою як стаціонарну галерею так і постійні та тимчасові партнерські локації, які створюють арт-простір Lera Litvinova Gallery. Крім регулярних виставок в Україні, галерея реалізує мистецькі про

Микола Карабінович Солодка Яма Кураторка: Ксенія Малих   Галерея MASLO представляє персональну виставку Миколи Карабіновича “Солодка яма”. У фокусі художника ряд історичних персоналій, серед яких Ніколае Чаушеску, Енвер Ходжа, Муаммар Каддафі та Богдан Хмельницький. Залучаючи примари диктаторів й політичних лідерів, Карабінович розглядає природу влади та акцентує драму моменту її втрати. Виставка конструює сцену для спекулятивного історичного багатоголосся, де окремі голоси владних фігур об’єднані спільним простором. Таке місце автор описує як “солодку яму” — засмоктуюче липке провалля, куди повалені ті, хто поступився спокусі владою.   Проект Карабіновича розгортається не тільки у просторі, але й у часі, оскільки звернення до епізодів різних епох підкреслює єдиний принцип нищення особистості політичної фігури непереборною силою влади. Втрата влади розглянута художником як невблаганний зеніт циклу володіння необмеженим впливом.   Микола Карабінович (р.н. 1988, Одеса, Україна) живе та працює у Генті (Бельгія) та Києві. Художник працює у різноманітних медіа, зокрема відео, звук, текст і перформанс. У 2017 році Карабінович був асистентом куратора 5-ї Одеської бієнале. У 2018 році за роботу “Голос тонкої тиші” був нагороджений  першою спеціальною премією PinchukArtCentre. З 2019 року навчається в Higher Institute for Fine Arts (HISK) у Генті. Вибрані виставки: “From Sea to Sea”, Hit gallery, Bratislava, "Spring (Summer, Fall, Autumn) of Nations", BWA, Tarnow, Poland, "Ain’t nobody’s business", PinchukArtСentre, Kyiv, (2019) "The Human Condition, Jewish Museum and Tolerance Center, Moscow (2018). 15.11 -  08.12.2019 Відкриття 15.11 о 18.00 Адреса: Україна, м.Хмельницький, Старокостянтинівське шосе 20/3 /Арт- центр MASLO.

КРАТЕРИ ЮРІЙ МУСАТОВ У своїй творчій практиці Юрій Мусатов досліджує можливості кераміки, експериментує з матеріалами та техніками. Результатом його нещодавніх творчих пошуків стала серія об’єктів під назвою «Кратери». Кожен з них – неповторний і створений в авторській техніці, в межах якої комбінуються окислювальне та відновлювальне випалювання шамотної, червоної та білої глини. Попри акцент на дослідженні художнього потенціалу кераміки, для Юрія Мусатова важливою є спонтанність у роботі, певна свобода, яка дозволяє матеріалу розкриватися, а митцю отримувати задоволення від творчого процесу. Художника захоплює космос, серед його попередніх робіт – втілені у кераміці планети й прибульці. Серія «Кратери» представляє своєрідні космічні ландшафти, сліди від вторгнень невідомих об’єктів на поверхню небесних тіл. Але кратери – це також заглиблення у місцях вулканічних вивержень. Покриття керамічних об’єктів завдяки поєднанню різних глазурей, оксидів міді, кобальту, пігментів, а також порцеляни має магнетичний ефект. Роздивлятися кольорові візерунки на роботах Юрія Мусатова – це ніби споглядати виверження, стоячи на краю кратера. А комусь, можливо, їхня поверхня нагадає космічну безодню. Юрій Мусатов Народився в місті Конотоп Сумської області. Випускник Сумського вищого училища мистецтв та культури ім.Д.Бортнянського. У 2008 закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва, відділ художньої кераміки. Магістр, художник- кераміст, викладач. Член Міжнародної Академії Кераміки в Женеві (IAC). Член Національної Спілки Художників України. Роботи художника були представлені в Україні, Угорщині, Латвії, Франції, Португалії, Іспанії, Швейцарії, США, Туреччині, Китаї, Південній Кореї та інших країнах світу. Щербенко Арт Центр Заснований галеристкою і кураторкою Мариною Щербенко. Завдання центру – створити можливості для діалогу між представниками світу мистецтва і широкою аудиторією. Центр займається виставковою діяльністю, а також виступає майданчиком для проведення лекцій, круглих столів та воркшопів з провідними майстрами сучасного мистецтва України та інших країн.

Щербенко Арт Центр оголошує володарів першої та спеціальних премій конкурсу молодих українських художників МУХі 2019 Гран-прі МУХі 2019 отримали Ярема Малащук та Роман Хімей (Коломия - Київ) за проєкт "Присвячується молоді всього світу ІІ". Художники отримають грошову премію 40000 грн і можливість реалізувати свій проєкт в просторі Щербенко Арт Центру в 2020 році. Також були вручені дві спеціальні премії по 15000 грн, які отримали: Пьотр Армяновський (Донецьк - Київ) за проєкт "Народний музей Авдіївки" EtchingRoom 1 (Київ) за проєкт "Альбом". EtchingRoom 1 (Крістіна  Ярош і Анна Ходькова) також отримали подарунок від українського журналу Huxley - статтю і обкладинку в спеціальному номері в 2020 році. Український клуб колекціонерів сучасного мистецтва вручив спеціальний приз Олександру Совтисіку (Івано-Франківськ - Краків) за проєкт "Друзі" - фінансування арт-резиденції в 2020 році. «Ми прагнемо розвитку сучасного мистецтва в Україні, тому підтримуємо конкурс молодих українських художників МУХі 2019, спрямований на розкриття потенціалу митців на етапі їх становлення. Сподіваємося, що час, проведений в Арт-Резиденції, стане корисної можливістю для реалізації нових проєктів і взаємодії з міжнародними кураторами», – виконавчий директор Клубу Колекціонерів Каріна Качуровська. Світлана Бєдарєва з проєктом "Морфологія війни" отримала Приз глядацьких симпатій - можливість реалізації персонального проєкту в Щербенко Арт Центрі у 2020-2021 роках.  До 10 листопада включно в просторі Національного музею Тараса Шевченка проходить виставка фіналістів сьомого незалежного конкурсу молодих українських художників МУХі 2019. Цього року у фінал було відібрано 12 конкурсантів. Цього року у фінал було відібрано 12 конкурсантів. Учасники: Пьотр Армяновський (Донецьк / Київ), Світлана Бєдарєва (Київ / Мехіко), Андрій Достлєв і Лія Достлєва (Донецьк / Познань), Оксана Казьміна (Київ), Поліна Карпова (Харків / Київ), Ярема Малащук та Роман Хімей (Коломия / Київ), Олександр Совтисік (Івано-Франківськ / Краків), Станіслав Холодних (Донецьк / Київ), Антон Шебетко (Київ / Ам

ДЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ МРІЇ Алла Волобуєва 07.11 – 20.11.2019 Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє виставку медитативних, камерних живописних полотен «ДЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ МРІЇ», що розкриває таємниці творчого процесу Алли Волобуєвої. Духмяний зелений чай, екзотичні рослини, предмети старовини та статуетки з країн загадкового Сходу, електрогітара та улюблений лабрадор Хеві… що поєднує їх? Всі вони — джерело натхнення для мисткині, чий приватний світ розкривається у серії маленьких одкровень. За словами автора Алли Волобуєвої: «Наш таємний світ, наш маленький Всесвіт – майстерня, кімната, будинок, в якому ми живемо. Так само, як наша Земля він знаходиться у просторі, рухається у сонячній системі. Я п’ю каву, слухаю хід настінного годинника, шум за вікном, інколи голосно вмикаю рок, роздивляюсь картини на стіні. Все це – частинки великого світу, атоми, що як і ми є крихітними складовими Буття. Раптом приходить мить, коли відкриваються поезія та таємниці звичайних предметів, що оточують нас щодня, їх форма, пластика. Саме тут народжуються мрії, ідеї, приходить осяяння». Мирослава Хартмонд, директорка галереї про проект: «Лаконічні роботи Алли Волобуєвої розкривають сутність речей, що нас оточують. Тут багато чорного, але це теплий, життєстверджувальний колір сили, який вона полюбила після подорожі в Тібет. Не кожен помітить в них відсилки до хеві-метал культури і готики, до витонченої пластики ґіґерівської біопанку, тому що мистецтво Алли народжується і живе в променях сонця». Алла Волобуєва народилась у Києві в квітні 1984 року. У 2002 р. закінчила Республіканську художню школу ім. Т.Г. Шевченка. З 2003 по 2009 рр. навчалась у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури у майстерні Гуйди (викладачі – Михайло Гуйда, Олег Ясенєв). Лауреат Першої премії міжнародного молодіжного конкурсу анімації у Флоренції (Італія), а також неодноразовий лауреат Першої та Третьої премії ім. Віктора Шаталіна. Алла Волобуєва експонує свої роботи по всьому світу, від України, Італії й Швейцарії до Китаю й Тибету. Живе і працює в Києві, люби

7 листопада о 19:00 Spivakovska ART: EGO gallery презентує персональну виставку живопису художниці Аліси Попової. Аліса Попова - українська художниця, яка в свої юні 11 років є лауреатом та переможцем багатьох українських і зарубіжних конкурсів мистецтва. Серед яких: - INTERNATIONAL ARTS COMPETITION "EUROPE GRAND PRIX" Париж, Франція; - INTERNATIONAL ARTS FESTIVAL-CONCOURSE "EURO VISION ESPANA STAR" Барселона, Іспанія; - INTERNATIONAL PORTO COMPETITION Португалія / Іспанія; - INTERNATIONAL MALTA COMPETITION Валетта, Мальта; - ARTS-STREET INTERNATIONAL COMPETITION IN PARIS Париж, Франція; - WORLD COMPETITION IN WIEN Відень, Австрія; - INTERNATIONAL COMPETITION "EURO VISION LONDON STAR" Лондон, Великобританія; - INTERNATIONAL COMPETITION "CZECH BALLADS" Прага, Чехія; - INTERNATIONAL STOCJHOLM COMPETITION Стокгольм, Швеція; - INTERNATIONAL COMPETITION "FESTOLIMP" Женева, Швейцарія; - INTERNATIONAL VENEZIA FESTIVAL COMPETITION Венеція, Італія; - GOLDEN TIME GERMANY INTERNATIONAL FESTIVAL Німеччина.   У 2018 році в Парижі на Grand gala award Аліса отримала такі нагороди: - кубок і диплом DIPLOMA AWARD 2018, the official international competitions in Europe; - орден і сертифікат International Academy of science, culture and art; - медаль і сертифікат THE MEDAL "OF MERIT FOR EDUCATION, CULTURE AND ART".   Роботи, представлені на експозиції, виконані в різних техніках, які, в свою чергу, повною мірою дають можливість глядачеві подивитися на звичні речі з іншого ракурсу. Кожен художник своєю творчістю транслює світові своє бачення навколишнього простору, і в роботах юної художниці простежується абсолютно нестандартний підхід, який і дав назву виставці «Все не так, як Вам здається».   Відкриття виставки 7 листопада о 19:00. Вхід вільний. Експозиція виставки 8.11 - 21.11.2019 з 11:00 до 19:00 щодня. Вхід вільний. Адреса: м Київ, вул. Саксаганського, 59 Б.  

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **