Наверх
Меню
Меню

Мои лоты

Галина Браиловская

Рейтинг:
(662)
Рейтинг по сделкам:
+0 -0
Дата рождения
27/07/1964
Регион:
Украина, Киев
Все лоты пользователя
Подписаться
Тип записи
Категории
Автор
Дата публикации
Тег

ОПІШНЕ ЗАПРОШУЄ НА ЯСКРАВУ ПОДІЮ УКРАЇНСЬКОГО ЛІТА – НАЦІОНАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ГОНЧАРСТВА Цього літа Опішне традиційно стане однією з найколоритніших туристичних принад Полтавщини. У червні Національний музей-заповідник українського гончарства запрошує до славного гончарського містечка одразу на ЧОТИРИ ФЕСТИВАЛІ!  Першим стартує Національний ковальський фестиваль «ВакулаФЕСТ–ХХІ». Упродовж 24–29 червня 2019 року талановиті майстри з усієї України творитимуть справжню магію металу й вогню. Усі охочі мають нагоду відчути прадавнє єднання ковальського й гончарського ремесла, спостерігати, як народжуються твори художнього ковальства, а також узяти участь у майстер-класах. П’ять днів гучного фестивального дійства завершаться показом конкурсних творів та нагородженням переможців. Ця кульмінація «ВакулаФЕСТу» відбудеться 29 червня, у розпал головного гончарського свята країни – Національного фестивалю гончарства. Щороку це – наймасштабніша фестивальна подія, що збирає в Опішному гончарів, художників-керамістів, майстрів інших народних ремесел – вишивання, обробки дерева, шкіри, вовни, мотання ляльок, соломоплетіння тощо, а також усіх, небайдужих до української культури. Майстри радо пропонують поярмаркувати й помилуватися диво-виробами, охоче спілкуються й навчають творчості на майстер-класах, змагаються в конкурсах, відкривають виставки.  Водночас Національний фестиваль гончарства – це простір для Фольклорного фестивалю-батлу «Гончарське перевесло–2019». Ось де душа по-справжньому заспіває голосом народних пісень разом з численними аматорськими колективами та гуртами!..  Національний фестиваль гончарства не лише демонструє національне надбання, а й відкриває новий, сучасний погляд на традиції. Таким є четвертий фестиваль – Національний фестиваль-конкурс гончарського бодіпейнтінгу «BоdyCeramikFestUkraine», який теж відбудеться 29 червня 2019 року. Його учасники створюють на мапі людського тіла дивовижні сюжети на гончарську тематику, які вражають оригінальністю. Конкурсне дефіле моделей незмінно є однією з «родзинок» програми Національного фестивалю гончарства. Про безліч інших цікавинок годі й переповісти – у вирі фестивалів Опішного розвагу до душі знайдуть і дорослі, і малеча! Найголовніше, що подорож до ук

За підтримки Національного Заповіднику Софія Київська. S.T. ART Foundation представляє оперу в концертному виконанні Вікторії Польової "Безмежний Острів". Присвята Софії. "Опера «Безбрежный остров» -  некое символическое действо, разворачивающееся в пространстве Софиевского Собора, как на острове, у которого нет пределов, нет границ и время там остановилось. Все, что происходит на Острове, происходит лично с вами, потому, что этот остров находится в сердце". Вікторія Польова.  ВІКТОРІЯ ПОЛЬОВА "Безмежний острів". Концертне виконання опери української композиторки, лауреатки Премії ім.Т.Г. Шевченка 2018 р. Виконавці: МАР'ЯНА ГОЛОВКО (вокал) СОФІЯ БАЙБАКОВА (вокал) ОКСАНА НІКІТЮК (вокал, диригування) ЮРІЙ ПОГОРЕЦЬКИЙ (віолончель) ТАРАС ЯРОПУД (скрипка) ЄВГЕН УЛЬЯНОВ (ударні) МИРОСЛАВА СІРЕНКО (флейта) МИХАЙЛО ГОЛОВІН (труба) АНТОН БАЙБАКОВ (sound) За роялем авторка - ВІКТОРІЯ ПОЛЬОВА. Квитки доступні в касах заповіднику (Володимирська, 24), або онлайн - https://kiev.karabas.com/bezmezhnij-ostriv-prisvyata-sofiyi.   Захід на ФБ - https://www.facebook.com/events/341300139854861/?active_tab=about Концерт відбудеться 22 червня о 19:00 у Соборі Святої Софії (Київ, вул.Володимирська, 24).

Леонора Янко і Лера Літвінова представлять «Золотий улов» Дарії Іващенко у Львові. З 14 червня по 9 липня в Art gallery of Madam Palmgren у Львові відбудеться персональна виставка Дарії Іващенко «Золотий улов», що організовується за ініціативи Lera Litvinova Gallery. Нагадаємо, що в лютому поточного року арт-простір Lera Litvinova Gallery представив персональну виставку молодої художниці Дарії Іващенко під назвою «Золотий улов» в Києві. Леонора Янко, куратор проекту, мистецтвознавець, арт-менеджер і директор Lera Litvinova Gallery, зазначає: «Дар’я  стрімко увійшла на український арт-ринок. Виставку, що з великим успіхом пройшла в Києві, ми раді показати у Львові. Зараз художниця пише нові картини до виставки, так як багато робіт були придбані для приватних зібрань та колекцій. Успіх виставки можна пояснити прагненням сучасного поціновувача до певної естетики, суто класичні або виключно концептуальні роботи не завжди задовольняють глядача, якій прагне водночас і майстерності техніки, що притаманна класичному живопису і певної динаміки та багато змістовності, притаманної сучасному мистецтву».   Авторка виставки «Золотий улов», Дар’я  Іващенко, відповідає на ряд питань, щодо свого творчого шляху і художніх пошуків. Кожен художник, так чи інакше, знаходить свій шлях до творчості. Що спонукало Вас взяти в руки пензлі? Чому Ви вирішили пов'язати своє життя з мистецтвом? Дар’я  Іващенко: Напевно, як і багатьом іншим, мені пощастило мати уважних батьків. Ще в 4 роки вони відвели мене на гурток малювання, а в 7 - відправили в художню студію. Мені здається, кожна людина може знайти свій шлях, якщо зустріне правильного вчителя і наставника. Мені пощастило. Також моя бабуся була художником-аматором, вона писала маслом, не маючи ніякої освіти, але отримуючи від процесу велике задоволення. Від неї мені навіть дісталися мої перші олійні фарби. Так і почався мій шлях. Ваша техніка досить незвичайна, адже часто Ви застосовуєте для роботи поталь. Що приваблює Вас у використанні такого матеріалу? Дар’я  Іващенко: Поталь - дуже незвичайний матеріал для роботи художника, і мало хто використовує її як основу для живопису. Це важкий і делікатний матеріал. Потрібно знати все про поталь, щоб картини були довговічні і виглядали добре. Мене приваблює мінливість цього матеріалу, його незвичайний вид.

Лера Літвінова та Леонора Янко представлять звітну виставку "En plein air à Rybalsky" 15-18 травня Lera Litvinova Gallery провела арт проект "En plein air à Rybalsky" в житловому районі RYBALSKY за участю 13 митців, який включав пленер для митців, майстер-класи, створення перформанса та медіа-арту, лекцію-дослідження з історії мистецтва.  Lera Litvinova Gallery запрошує культурних діячів та поціновувачів мистецтва на відкриття однойменної звітної виставки 1 червня о 16:00. Що може більше надихнути художника, ніж жива і нежива природа! Величні гори і неосяжні степи, мальовничі краєвиди та міські пейзажі, затишні вулиці, парки і річки - краса навколишнього світу століттями окрилювала творчих людей. Пленери були особливо популярні у імпресіоністів (саме тоді пленер як термін набуває широкого вживання). Проект "En plein air à Rybalsky" відбувся та території житлового району RYBALSKY, завдяки чому у митців з’явилась можливість надихнутись видами Подолу та Дніпра з верхніх поверхів будинків, закарбувати пожвавлення та історичні зміни острову, індустріальний пейзаж.  Виставка також відкриває завісу у питанні, ким є сучасний митець. Чи створює він майбутнє, або фіксує сьогодення? Різноманітність напрямків та технік, інструментів, історій та внутрішніх мотивацій,  які притаманні учасникам проекту нагадують про унеможливлення колективного портрету митця та руйнують існуючі шаблони у сприйнятті мистецького життя. Митці представлять кілька серій портретів та творчих робіт, розкриваючи тему. Хроніки проекту, процес створення перформансу та медіа-арт буде транслюватись за допомогою OLED телевізорів LG впродовж виставки з 1 по 29 червня.  Lera Litvinova Gallery виражає вдячність партнерам проекту RYBALSKY та провідному виробнику матеріалів для професійних митців ROSA, а також українському офісу LG Ukraine, тому що підтримка культурних проектів є  не тільки ознакою соціально-культурної відповідальності компаній, але мірою готовності суспільства до розвитку країни.

30 мая в 19:00 Spivakovska ART:EGO gallery презентует персональную выставку художницы Элины Фурсы. На выставке будут представлены работы, написанные в уникальной авторской технике на черной замше.  «Даже самая тёмная ночь может стать ярче за счёт игры красок! Пусть даже они всего лишь на холсте художника», -  рассказывает Элина. Ключевой идеей картин является акцент на стиле и грации. Индивидуальность и самобытность – это то, что завораживает! То, что не даёт вам оторвать взгляд от картины. В центре полотен - грациозные девушки с массивными украшениями в аутентичных нарядах, и такие же яркие, свободолюбивые животные. Их характер и дерзкая натура сияют как бриллианты, привлекая внимание зрителя! А чёрная замша, как тихая ночь, скрывает всё лишнее и ненужное, чтобы зритель мог не отвлекаясь наслаждаться красотой главных героев. Элина Фурса – молодая украинская художница, реставратор. Выпускница факультета станковой живописи Харьковского государственного художественного училища. По результатам всеукраинской выставки была зачислена без экзаменов в Харьковскую государственную художественную Академию дизайна и искусств на факультет реставрации произведений искусств,  которую окончила с отличием. Открытие выставки: 30 мая в 19:00. Вход по пригласительным. Экспозиция выставки c 31.05 – 06.06.2019 с 11:00 до 19:00 ежедневно. Вход свободный. Адрес: г. Киев, ул. Саксаганского, 59 Б.   Галерея Spivakovska ART:EGO основана в 2014 году, является одной из ведущих украинских галерей, работающих в области современного искусства. С момента основания Spivakovska АRТ:EGO была представлена ​​в престижных международных выставках и проектах. 2014 - Spivakovska АRТ: EGO участвует в Биеннале в Париже, в 2015 - в международной выставке АРТ-РИГА, Латвия. 2016 - выставка в Риме в рамках проекта Woman’s Essence, апрель 2018 - открытие украинского арт-павильона в Мадриде. Ноябрь 2018 - международная выставка WE CONTEMPORARY 2018, Палермо, май 2019 - участие в 58 Венецианской Биеннале, Италия. Spivakovska АRТ: EGO - официальный и эксклюзивный партнер международной ассоциации MUSA INTERNATIONAL ART SPACE и международного ежегодного каталога об искусстве WE CONTEMPORARY. В своих стенах галерея приняла более 150 выставок украинских и иностранных художников.

29 травня 2019 в аукціонному домі «Золотое Сечение» (Київ, вул. Леоніда Первомайського, 4) відбудеться масштабний весняний аукціон творів українського андеграундного та сучасного містецтва - UNDERGROUND CONTEMPORARY. Загальна кількість робіт – 70 творів. За тиждень до торгів, 22-28 травня з 11.00 до 19.00 пройде переаукціонний показ лотів та тихий аукціон.  Експозиція працюватиме без вихідних, вхід для всіх охочих – вільний. З першого дня роботи передаукціонної виставки колекціонери зможуть робити ставки на тихому аукціоні онлайн (на офіційному сайті АД «Золотое Сечение» www.gs-art.com в онлайн-каталозі) та безпосередньо у залі експозиції. 29 травня  –  фінальні живі торги. Центральними лотами розділу UNDERGROUND стануть відомі колекційні та неодноразово опубліковані картини Віктора Зарецького – «Портрет В. Жданова у стилі поп-арт» (1984) та «Портрет Василя Стуса» (1970-і), «Обличчя Всесвіту» (1980-і) Федора Тетянича,  «Двоє» (1971) Михайла Вайнштейна, «Парад друзів» (1970-і) Майї Зарецької-Григор’євої, «Три королі» (1968) Ольги Петрової,  робота «Я» (2000) Костянтина-Вадима Ігнатова та «Молодиця чекає доки груша сама упаде» (1989) Марії Примаченко. Цей блок також представлять твори видатних художників-шістдесятників – Олекси Захарчука, Зої Лерман, Алли Горської, Анатолія Лимарєва, Ігоря Григор’єва, Михайла та Анатолія Туровських. Окрім того, роботи одеситів – Олега Соколова, Станіслава Сичова, Володимира Стрельникова, Юрія Коваленка та інших відомих авторів. Блок CONTEMPORARY складає половину аукціонної колекції. Топ-лоти розділу сучасного мистецтва – рідкісні ранні шедеври 1980-90х років – «Інфанти» (1989) Марка Гейка, «Па-де-де» (1980-і) Сергія Панича, робота «Без назви» (1990-і) Олександра Савка, «Підземні води» (1991) Павла Керестея, велика графічна робота із серії «Ботанічний сад» (1990-і) Павла Макова, фотоколаж «Color hand» (1991) Миколи Троха. Гості аукціону також сможуть поторгуватися за «Деберц» (2018) Іллі Ісупова, «Акула» (2019) Максима Мамсікова, «Одеський оперний театр» (2011) Михайла Деяка, «Мама Африка 4» (2017) Іллі Чичкана, «Біля картини Матісса» (2012) Сергія Бєліка, «Погляд в себе&r

29 травня у Щербенко Арт Центрі відбудеться відкриття виставки Олександри Токаревої «Контакт/Чуття/Запалення». «У густому тумані плавають люди, доторкаючись та залишаючи одне одному запалення» Серія робіт Олександри Токаревої – це візуалізація особистих переживань, пошуків, аналізу та спроб збагнути природу важких взаємостосунків з оточуючими. Відверті почуття та інтимні переживання авторки втілені в акварельній графіці та керамічних скульптурах. Свої творіння художниця називає сутностями. Аморфні, ніжні та вразливі – вони подібні до людей, котрі стикаючись необачно наносять та отримують болісні поранення. Сліди їхніх контактів – червоні пульсуючі точки в місцях дотиків. Їх залишають спішно, зухвало, нахабно, іноді несвідомо, проте, часто егоїстично, хтиво та бездумно. Викриваючи свої біль та поранення в одкровенні, ми понад усе прагнемо гармонії та повного розкриття власної інтимної сутності. Саме таким одкровенням є виставка «Контакт/Чуття/Запалення». Це історія про наше оточення і складність взаємодії у стосунках. Про власний вибір та відповідальність за нього. Адже наші рани залишені тими, кого ми обрали самі. Відкриття виставки відбудеться 29 травня о 19:00 Вхід вільний Проект можна відвідати до 22 червня  

29 травня о 18.00 галерея «Триптих АРТ» відкриває персональну виставку живопису білоруського художника Володимира Зленка. Проект «Довга витримка» пропонує глядачеві зануритися у світ дивовижних спостережень автора за невидимими рухами природи, її геометрії, за диханням кольору і форми. Взаємодія людини і природи народжує новий простір художнього обсягу і, подібно до фотографічного процесу, проявляється у нових живописних образах. Підглядаючи за безшумною динамікою простору, автор запрошує нас розділити з ним цю унікальну прогулянку. Володимир Зленко Виставка триватиме 29 травня –11 червня.

З 28 травня по 9 червня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме виставка графіки Матвій Вайсберга і Пінхаса (Павла) Фішеля «Ostinato». Виставка "Ostinato" – це зустріч двох художників, для яких тема людяності в мистецтві є головною. Назва виставки походить від однойменного методу та техніки музичної композиції, які передбачають багаторазове повторення мелодійної фрази, ритмічної фігури або гармонійного обороту. П. Фішель / "Кришка клавесина II" / paper cut, папір, гуаш, акрил/ 195х77 / 2018 Обидва художники мають добре впізнаваний стиль, і їхні роботи неможливо сплутати. І в той же час вся експозиція об’єднана відчуттям витонченості і делікатності – через ніжні матеріали і мистецькі техніки, а може через тендітність явищ, зображених на папері. Що може бути витонченіше за життя, яке спостерігає власне існування у холодному неживому Всесвіті? І що є делікатнішим за людські стосунки? М. Вайсберг / "Дорога" / папір А4, ліногравюра / 2019 Матвій Вайсберг представляє графічні цикли "Слабкий антропний принцип" і "Дороги". Великий цикл «Слабкий антропний принцип» був розпочатий ще в 2004 році. Його роботи визначають художника як спостерігача Всесвіту. В даному випадку вони присвячені прощанню автора з небом за вікном майстерні та з видом, який ось-ось буде закритий висотними домами. Серія "Дороги" – це спостереження автора під час подорожей за видами з вікна потяга або автобуса. Пінхас Фішель представлений роботами з серій "Ктуби" і "Пристрасті навколо єдинорога", виконаних в техніці paper cut (вирізної картини). Ктубою іудеї називають ритуальний шлюбний договір. Серія "Ктуби" стала результатом багаторічного вивчення художником єврейських артефактів. Прагнення природи утримати людину, що втратила істинність, від самознищення – центральний сюжет "Пристрастей навколо єдинорога". Ряд представлених творів натхнені традицією розпису клавесинів 16-18 століть. П. Фішель / "Ктуба П. Н." / paper cut, папір, гуаш, чай / 42,7х61 / 2009 Відкриття виставки відбудеться 28 травня о 19:00 Експозиція триватиме до 9 червня Розклад роботи галере

Планета Земля – Єдина: Україна-Ірак Організатори запрошують приєднатись до виставки "Планета Земля - Єдина: Україна--Ірак" у приміщенні Верховної Ради України по вул. Грушевського, 5 (кулуари, 3-й поверх), з 28 травня - 31 травня 2019 року. З ініціативи Народного Депутата України Олега Осуховського та Народного Депутата України Дмитро Лубінця. Арт-Куратор: Альона Яремчук та Микола Зінченко за підтримки Юридичної Консалтингової групи "Яремчук та партнери», Аукціонного Будинку " Arsani",  Ukraine. Мета: Підтримка та розвиток відносин між Україною та Іраком через обмін культурним та історичним досвідом в розрізі культурної Дипломатії. Відносини співпраці між країнами починаються від 16 грудня 1992, коли була підписана політична декларація і меморандум про взаєморозуміння між урядами України та Іраку. Митці презентують свої роботи надихаючись співдружністю 2 держав, світовим проектом #Peaceispossible та українським проектом "Планета Земля Єдина", який вмсвітлює українську культуру та культуру інших країн світу. Вже було проведені виставки про Кубу, Грузію, Німетчину, Ізраїль, Канаду, Бразилію, Індію, Америку. На виставці будуть представлені творчі роботи Народної Артистки України, лауреата Шевченківської Премії Лариси Кадочнікової, художників Ольги Адам, Вікторії Стецишин, Альони Яремчук, Віктора і Наталії Проданчук, Анни Яновської, Ірини Федоренко, фотографа Євгена Зінченко. Книги автора Lola Nova "Як не вбити музу" чотирьма мовами та "Коридор Натхнення" (збiрка поезii з арт галереєю художників), Олександра Вольного "Енциклопедія Життя". Перегляд золотого світового та українського кінофонду, фільму Сергія Параджанова "Тіні Забутих Предків". У Іраку і України є дві схожі проблеми - обидві країни знаходяться в перманентному стані воєн довгий час, обидві країни втягнуті в тривалий конфлікт між Америкою і Росією, а також обидві країни мають через це не дуже добрий імідж а міжнародній арені. Але в Іраку є люди, які поза політикою, які хочуть жити і робити мистецтво, хочуть миру і щастя своїй країні і роблять все для цього в своїй країні і за її межами. Налагодження творчих контактів між нашими двома країнами буде гарним прикладом культурної дипломатії, стане резонансною подією і покладе початок для подальшої плідної співпраці. 28 травня у приміщенні Верховної Ради України відбудеться перша в України спільна виставка українських та іракських художників. Українська художниця Ольга Адам, якій вдалося за останні два роки налагодити звязки з іноземними художниками різних країн, та провести закордоном багато різних виставок, представить українській спільноті Ассоціацію іракських художників та їх твори. Ассоціація іракських худ

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **